SK Aritma PrahaFC Rokycany

4:0 (3:0)
RK | | Muži A

Aritma - Rokycany 4:0 ( 3:0 )

Po produktivním první poločase si připisujeme další body do vyrovnané divizní tabulky a držíme 2.místo.

D. Roub ] - Š. Dostál , D. Hodík , A. Trenkwitz , T. Ielitro , J. Mareš , D. Dostál , M. Komárek , T. Kolínek (77. D. Macháček ) , S. Kubr , V. Lőffler

FC Rokycany:

D. Houdek - M. Rybař , L. Titl (66. P. Eger ) , D. Kroc (66. R. Ryba ) , J. Dulík , M. Černý , J. Hereit , R. Pražský (46. M. Smíšek ) , D. Holek , S. Horváth , L. Karlíček (75. J. Bouda )

Branky: Kubr, Trenkwitz, Komárek, Macháček

Žluté karty:

Rozhodčí: Tupý - Izugrafov, Dimitrov

Diváci: 150

Stadion: SK Aritma Praha

zdroj: fotbalunas.cz  fotogalerie

Vysokým vítězství porazili fotbalisté Aritmy v sobotu Rokycany, která zdolali v domácím prostředí 4:0.

Přestože Rokycany patří do dolní poloviny tabulky, na Aritmě začali hosté sympaticky. Drželi více míš na svých kopačkách a povedlo se jim se dostat v úvodu i do vyložené šance, kterou ale David Kroc neproměnil. Stejný hráč navíc měl v první půli ještě jednu možnost, ani v ní však nedokázal dostat balon do sítě. Udeřilo tak, jak to bývá, na druhé straně. Dlouhé autové vhazování propadlo do vápna na Stanislava Kubra, který z první poslal míč přesně k tyči. Brankář Houdek nestihl ani zareagovat na střelu, kterou neviděl přes řadu těl.

První vstřelená branka ve 35. minutě domácí tým nabudila. Hned o sedm minut později přišel další gól. Dlouhý balon z hloubi pole propadl až na Alexe Trenkwitze, který sice ještě v prvním momentu neuspěl, když ho vychytal Houdek, ale z dorážky už dokázal dostat balon do sítě.Hořký kalich si vypili hosté do dna na konci půle v nastaveném čase. Metoděj Komárek byl v souboji důraznější proti dvěma obráncům soupeře a dostal do úniku, v němž ještě se zasekávačkou zbavil dalšího beka, aby následně uklidnil míč za bezmocného Houdka.

Po poločase tak bylo prakticky rozhodnuto o vítězi. Po změně stran už padla jen jedna branka. V závěru zápasu se po centru ze strany prosadil hlavou David Macháček, který umístil míč přesně k tyči. Domácí tým tak se tak mohl radovat z vysokého vítězství.

Dan HoudekUpřímně, lepší tým než Aritma v divizi není a rozhodně by si zasloužili nejvíc ze všech hrát ČFL. Pro nás není omluva absence x hráčů ze základu, tři góly jsme jasně soupeři nabídli hlouposti nebo nedůrazem. Tohle není boj o záchranu a reprezentace města Rokycany. I já sám asi vstával zadkem, 4 góly z 5 střel, to je strašné. Musíme se oklepat a porazit Klatovy doma. Po sérii 4 výher a 3 remíz si asi myslíme, že jsme fotbalisti, a přitom hovno. Musíme bojovat."