2. kolo, sobota 12.08.2023, 10:15

SK Aritma PrahaFK Baník Sokolov

2:1 (2:0)
Roman Kunc | | Muži A

Aritma - Sokolov 2:1 ( 2:0 )

V té letošní je Aritma prozatím nekompromisní, což potvrdila i ve svém prvním domácím utkání sezóny. Po brankách Kubra a Macháčka porazila Sokolov 2:1.


SK Aritma Praha:

D. Roub - J. Vožický (71. V. Musil ) , M. Komárek (91. T. Kolínek ) , A. Novotný (71. D. Dostál ) , D. Macháček (86. L. Kozohorský ) , J. Mareš , S. Kubr , V. Lőffler , Š. Dostál , D. Hodík , T. Ielitro

FK Baník Sokolov:

V. Štrunc - L. Komberec (46. T. Zázrivec ) , D. Kubinec , L. Václavík (46. T. Mikleš ) , R. Schimmer (79. M. Fojtík ) , A. Čížek (46. M. Kraclík ) , D. Richter (46. J. Macák ) , V. Kraus , D. Krlička , M. Kabantsov , K. Kýček

Branky: Kubr, Macháček - Kubinec ( pen. )

Žluté karty: Čížek, Fojtík

Červené karty: 

Rozhodčí: Matějček - Machýček, Chládek

Diváci: 150

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář

Aritma od úvodu aktivnější

Aritma byla si od samotného úvodu dokázal tvořit více šancí, které taky dokázala patřičně využít. Vůbec o první branku utkání se ve třinácté minutě postaral Stanislav Kubr, který tak poslal Aritmu do vedení, a zadělal Sokolovu na problémy.


Domácí i nadále pokračovali ve hře, která přinášela velmi vyrovnaný, ale také divácky zajímavý, fotbal. Do konce první půle se stihl prosadit druhý domácí střelec- David Macháček. Po prvních 45 minutách si tak domácí tým odnesl celkem poklidné dvoubrankové vedení.


Střídání Sokolovu (ne)pomohlo

Sokolov po prvním poločase poměrně výrazně protočil sestavu, a možná i to lehce napomohlo k celkovému výsledku. Faktem ale je, že to byla Aritma, která i v druhé půli naprosto kontrolovala situaci. Problémem domácího celku bylo neproměnění mnoha šancí, a tak se dostavilo typické „Nedáš, dostaneš.“  Sokolovský Dominik Kubinec ve čtyřiasedmdesáté minutě snížil po proměněném pokutovém kopu. Toto snížení bylo poslední brankou utkání.


Po druhé výhře tak Aritma drží první místo v tabulce. Spolu s Hořovicemi jsou tak jediným týmem, který je v letošní divizní sezóně stále neporažen. Sokolov je s jedním bodem na kontě dvanáctý.


Zdroj: fotbalunas.cz

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Ladislav ProšekBylo to první domácí utkání, ve kterém jsme chtěli navázat na předchozí výsledky, což se nám podařilo. Byli jsme aktivní, jakkoli se jednalo o vyrovnané utkání, tvořili jsme šance, a dokázali jsme je využít. Škoda několika nevyužitých šancí ve druhé půli, kdy i hosté snížili. Hráčům patří poděkování, počasí bylo opravdu teplé, ale dokázali jsme se na to adaptovat.

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 28. kolo
Aritma PrahaDoubravka
Muži B | 28. kolo
RadotínAritma Praha
U19 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice
U17 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U14 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U13 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha
U12 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha