22. kolo, sobota 13.04.2024, 10:15

SK Aritma PrahaFK Jindřichův Hradec 1910

4:0 (2:0)
RK | | Muži A

Aritma - J.Hradec 4:0 (2:0 )

Předchozí vítězství v Hořovicích potvrdila Aritma i na domácí půdě, kde se jí povedlo nastřílet Jindřichovu Hradci čtyři branky. 

SK Aritma Praha:

D. Roub - Š. Dostál, D. Hodík , F. Tošnar (69. T. Kolínek ) , A. Trenkwitz , T. Ielitro , J. Mareš , D. Dostál , M. Komárek (79. V. Musil ) , S. Kubr (79. V. Lőffler ) , J. Škoch

FK Jindřichův Hradec 1910:

L. Vondrák - M. Mischnik (79. K. Gráf ) , M. Petr (46. M. Škrleta ) , F. Waník , M. Rezek (65. Z. Didek ) , R. Mischnik , F. Votava (32. D. Žilák ) , J. Rejthar , A. Plucar , P. Hauser , A. Licehamr

Branky: 2x Trenkwitz, 2x Komárek

Žluté karty: Ielitro - Mischnik 

Červené karty: Waník

Rozhodčí: Šlajs - Kračmer, Kříž

Diváci: 100

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář

Aritma přivítala na svém hřišti Jindřichův Hradec a měla mu co vracet vzhledem, k jejich minulému utkání kdy o výhru Pražané přišli v poslední minutě a celkově velmi agresivní hře. 

 

Zápas se nesl v úplně jiném duchu, domácí nastavili vysoké tempo začátku utkání a hosty do žádné 100 % šance nepustili. Hostům se navíc v průběhu zranil kapitán, který je pro ne klíčovou roli.

 

Domácí bojovností ve středu pole Kubrem, Marešem a Dostálem vyhráli spoustu míčů, z čehož pramenila i první branky M. Komárka. Do konce první půle domácí opět po vyhraném souboji A. Trenkwirzte nabídli možnost ke gólu Tošnarovi, ten ji ale ještě vylepšil opět pro Komárka.

 

Druhý poločas se dala čekat změna od hostů z hlediska agresivity a jednoduchosti, nicméně po zbytečném faulu šli do desíti. Aritma zbytek zápasu zkušeně kontrolovala a přidala další dva góly, konkrétně Trenkwitzem. Konečný výsledek 4:0 a cenné tři body pro domácí.


Zdroj: fotbalunas.cz


Fotogalerie

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Prošek: " jsme rádi, že jsme doma konečně vyhráli a potvrdili venkovní body. Zápas jsme odstartovali  tlakem, po té se hra mírně srovnala. Po naší hezké akci se do šance dostal Komárek 1-0. I dále jsme byli aktivní a do poločasu jsme Komárkem dali na 2-0. Druhý poločas začal opět naším tlakem. Soupeř začal pomalu odpadat a výsledkem byly dva góly Trenkwitze.  Důležitá je nula vzadu, poděkování patří všem hráčům, ale i našim fanouškům."

Kapitán Mareš : " Do zápasu jsme vstoupili s velkou energií, byli jsme důrazný a nepouštěli soupeře do nebezpečných šancí. Drželi jsme vysoké tempo a zejména agresivitu v soubojích. Myslím, že většinu zápasu jsme byli aktivnější, čtyři góly a nula vzadu mluví za vše, jsme s výkonem spokojení. Dale chci pochválit cely tým za super výkon a velký dík patří našim fanouškům, kteří vytvořili super kulisu. Všichni odvedli skvělou práci. "

FK Jindřichův Hradec 1910:


Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 28. kolo
Aritma PrahaDoubravka
Muži B | 28. kolo
RadotínAritma Praha
U19 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice
U17 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U14 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U13 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha
U12 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha