MOL CUP 1. kolo Aritma - Hostouň 3:2 (2:1)

Aritma rozhodla o postupu brankou Musila v 90. minutě utkání.

Chundela - Vožický, Bedrna, Janda, Löffler, Hořt, Pavlovský, Šalanský ( 84. Záhoř ), Novotný ( 74. Tošnar ), Musil, Juřík

Pančev - Čížek, Uhlíř, De Siquiera, Januška, Klimenda (46. Kolář), Etemike, Novák, Baldé (66. Charvát ), Hucek, Kytka ( 66. Okonji )

Branky: Šalanský, Janda, Musil - 2x Etemike

Žluté karty: Lőffler, Pavlovský, Novotný - De Sigueira, Hucek, Okonji

Rozhodčí: Ševerýn - Polena, Zima

Diváci: 365

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Rodinger: Co k tomu říct… Je to samozřejmě výbuch, který jsme nepotřebovali. Upozorňovali jsme už dva dny před zápasem, že to bude opravdu těžké utkání. Aritma to má postavené na maximálním nasazení a nejjednodušší hře, která ve fotbale jde nastavit. Začali jsme nejhůř, jak to šlo. Když v takovém utkání dostanete první branku, natož i druhou, tak je to pak velice těžké s tím něco dělat.

Pomohl nám kontaktní gól do kabiny na 2:1, a pak jsme drželi soupeře prakticky jen u jeho brány. Po dobré pasáži jsme v šedesáté minutě dali na 2:2 a měli vše ve vlastních rukách. Soupeř byl na ručník, my je ždímali a opět, dokud jsme se drželi plánu, který jsme měli nastavený, měli jsme dvě stoprocentní šance. Jednou Filip Novák netrefil prázdnou bránu na zadní tyči a pak Charvi šel sám na bránu, ale rozhodl se místo zakončení přihrávat. Tam se zápas zlomil, protože jsme měli vstřelit branku a bylo by po zápase. Naopak jsme v poslední minutě, možná vteřině, udělali naprosto nepochopitelnou chybu a soupeř ze třetí střely na bránu dal vítězný třetí gól a byl konec.

Vnímám to jako ztrátu naší reputace a samozřejmě možnost “vydělat” nějaké peníze do klubové kasy v případě nalosování ligového týmu v dalším kole. Bohužel tohle se někdy stává, že vypadne tým z vyšší soutěže, ale já jsme zklamaný jakým způsobem k tomu došlo. Aritmě gratuluji, zasloužila si to a bude to ona, která si užije fotbalový svátek.