20. kolo, sobota 01.04.2023, 10:15

SK Aritma PrahaTělovýchovná jednota Jiskra Domažlice

2:0 (1:0)
Roman Kunc | | Muži A

Aritma - Domažlice 2:0 (1:0)

Aritma potvrdila svojí dominanci na domácím hřišti a bezpečně si dokráčela pro plný bodový zisk.


SK Aritma Praha:

D. Roub - J. Vožický (72. A. Trenkwitz ) , A. Novotný (59. J. Štěpánek ) , S. Kubr (92. M. Jáša ) , D. Macháček (92. T. Hagino ) , J. Mareš , M. Komárek , T. Ielitro , T. Racocha , M. Bedrna , T. Kalina

Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice:

L. Červený - M. Nedvěd - P. Voves (62. S. Staněk ) , K. Bílik , T. Holík , F. Copák (62. L. Janča ) , K. Jahn (36. D. Sedláček ) , M. Hojda , L. Korelus , M. Bauer , T. Korelus

Branky: Novotný, Racocha

Žluté karty: Voves, Korelus

Červené karty: 

Rozhodčí: Štefan - Adámek, Ježek

Diváci: 200

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář


Pátá Aritma, dvanácté Domažlice. Domažlice na vlně porážek, kdežto domácí, až na drobné zaváhání, na vítězně vlně. To byla prostá statistika před utkáním. Celý zápas, který sledovalo dvě stovky diváků, se ale nesl přesně v duchu, který tato statistika přinášela. Domácí Aritma po posledním utkání předvedla koncentrovaný výkon, a hostující Domažlice porazila jasně 2:0.

Domácí aktivní už v první půli

Domácím se vydařil už samotný vstup do utkání. Soupeře Aritma tlačila, a v podstatě nedovolila domažlickým fotbalistům žádné velké šance. Skóre ve třinácté minutě otevřel Adam Novotný. Od té doby se hra na chvíli uklidnila, a prostřední část poločasu nepřinesla mnoho zajímavého. V závěru první půle se ještě domácí pokusili o závěrečný tlak, ze kterého ale žádná branka nepadla. Domácí tak do šaten odcházeli s jednobrankovým náskokem.

Druhá půle přinesla pojistku

Ve druhém poločase dost dlouho vyrovnaná hra nepřinášela onu vysněnou pojistku, o kterou domácí poměrně horlivě usilovali. Jistotu zisku tří bodů tak přinesl až pět minut před koncem Tomáš Racocha, který tak završil snažení domácí Aritmy, která po posledním prohraném utkání připsala velmi vydařený výkon.


Zdroj: fotbalunas.cz

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Prošek: " Dnes  nám vyšel úvod utkaní. Od úvodním minut jsme  si vytvářeli šance, ale bohužel bez efektu. Z tlaku, který jsme si vytvořili, přišel gól ve 13.minutě z nohy Novotného. Po té se hra odehrávala mezi vápny. Druhý poločas začal naší snahou přidat druhý gól, ale šance po standardních situacích jsme nevyužili. Neujala se ani krásná střela  Komárka do břevna a ani následná dorážka  Kaliny do prázdné brány neskončila brankou.  Ale ta by stejně neplatila pro ofsajd. Pojistku jsme přidali po rohu v 85.minutě  Racochou. Pak jsme zápas dohráli v poklidu a zaslouženě vyhráli. "

Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice:

Trenér Vítovec: " Domácí nás předčili v důrazu. Sice jsme se na to připravovali, ale neuhlídali jsme standardky a dostali z 2 rohů 2 góly. Vzadu to máme pod kontrolou, ale těžko se dostáváme do šance, je to moc zpracované. Chybí lehkost. Domácí vyhráli zaslouženě. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek