SK Aritma PrahaFK Slavoj Český Krumlov

0:0 (0:0)
RK | | Muži A

Aritma - Č.Krumlov 0:0 (0:0)

Bezbranková remíza s Českým Krumlovem plný bodový zisk nepřinesla a navíc se zranil David Roub.

D. Roub (69. P. Pelc ) - Š. Dostál , D. Hodík , F. Tošnar , D. Juřík (72. M. Komárek ) , J. Mareš , D. Dostál , D. Macháček (46. J. Vožický ) , Š. Nikl , J. Špírek , J. Škoch

FK Slavoj Český Krumlov:

Š. Beránek - J. Kabele , J. Kordík (78. V. Kubát ) , O. Polanský , T. Gelnar , R. Kolář , D. Trmal , R. Bauer , J. Matuška , O. Matuška , R. Mikšl (92. M. Matějček )

Branky:

Žluté karty: Mareš, Vožický - Polanský

Rozhodčí: Nedvěd - Hanzal, Dobrý

Diváci: 150

Stadion: SK Aritma Praha

Domácí Aritma poprvé v sezóně neskórovala. Český Krumlov potřetí v sezóně neinkasoval a připsal si první bod letošní sezóny z venkovní půdy.

Úvod utkání patřil domácím, kteří si v prvních deseti minutách vytvořili dvě dobré šance ke vstřelení branky, ale zůstaly nevyužité. Poté se hra srovnala a odehrávala se především mezi oběma vápny. Dobře organizovaní hosté vycházeli z hlubokého bloku a hrozili z brejků. Dva z nich ke konci poločasu vypadaly hodně nadějně a mohl se změnit stav zápasu, ale i zde zůstaly šance nevyužité Radkem Bauerem.

Ve druhém poločase patřil úvod opět domácím, ale ani tentokrát se nedostali k větším šancím a stav utkání se stále neměnil. Poté se, stejně jako v prvním poločase, hra vyrovnala a hosté měli k dispozici dva zajímavé brejky. Při tom prvním měli domácí velké štěstí, že neinkasovali. Jeden velmi nepříjemný moment viděli diváci v 65. minutě, kdy hosté měli k dispozici standardní situaci zhruba ze třiceti metrů. Velmi prudká střela vypadla brankáři domácích, Davidu Roubovi, z náručí a k dorážce se řítil útočník hostů Oliver Polanský. Ten však promáchl a trefil kopačkou brankáře do hlavy. Po několikaminutovém ošetřování byl brankář Roub odnesen ze hřiště na nosítkách za obrovského potlesku všech přítomných diváků a byl odvezen záchranou službou do nemocnice.

Za celou naši redakci přejeme Davidovi Roubovi brzké uzdravení! Oliver Polanský za svůj nešťastný zákrok viděl žlutou kartu a do brány domácích naskočil Petr Pelc. V posledních minutách si domácí vytvořili šance ze standardních situací, ale hosty podržel brankář Štefan Beránek. Kousek ke gólu chyběl domácím po dlouhém autu, kdy hosté na dvakrát vykopávali míč z brankové čáry, a to vše v poslední minutě řádné hrací doby.

Zdroj: fotbalunas.cz

Trenér Prošek: S úvodem utkání jsem byl spokojený, kdy jsme si vytvořili dvě dobré šance, poté se hra srovnala a bohužel jsme soupeři umožnili brejkové situace, kterými hrozil. Pro nás bylo i špatně, že soupeř rozehrával od brány minutu a půl, takže se první půle hrála tak dvacet minut čistého času. Soupeř si přijel pro bod a vše k tomu přizpůsobil. V podobném duchu se nesl i druhý poločas. Myslím si, že to je spravedlivá remíza, kdy jsme si za náš výkon více ani nezasloužili. Musíme dál tvrdě pracovat, protože se nikdo sám neporazí.

Asistent trenéra Lattner: Do Prahy jsme cestovali úmyslem získat bod, což se nám povedlo. V samotném utkání bylo v prvním poločase minimum šancí. Hráli jsme ve skvělém obranném bloku a domácí jsme nepustili skoro do žádné šance a naopak jsme to byli my, kteří jsme dvakrát zahrozili z brejku, ale domácí brankář byl proti. Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu. Po zranění domácího brankáře se hra kouskovala a domácí byli v závěru lepší. V poslední minutě nás podržel brankář, který chytil stoprocentní šanci domácích. Proto jsme rádi za výsledek 0:0 a bod bereme.