Druhý zápas, druhá kanonáda. B-tým zatím na výbornou.

M. Brožek] - M. Pešek , P. Tylšar (46. M. Duda ) , R. Prášil (71. M. Turek ) , J. Kopa , A. Plášek , L. Hrobník , M. Jaroš , J. Tulinský , J. Penc (46. K. Solar ) , J. Krpálek

D. Chundela Š. Hořt , D. Juřík , D. Kortiš , A. Novotný (61. T. Janda ) , J. Záhoř , V. Lőffler , M. Bedrna , S. Ling (85. N. Fesenko ) , V. Musil (75. M. Šlégr ) , F. Pavlovský (85. R. Šalanský )

Žluté karty: Krpálek, Solar, Prášil, Jaroš - Kortiš

Červené karty: Kortiš

Rozhodčí: Zelený - Hruška, Obrtel

Diváci: 180

Trenér Prokeš: Další velmi dobrý výkon z naší strany, kdy jsme celý zápas, vyjma pár okamžiků, diktovali tempo hry, což se nám opět podařilo vyjádřit i gólově. Ke konci první půle jsme po naší obrovské chybě přežili, díky tyči a úspěšným blokům, obrovskou šanci soupeře, která by ho za stavu 0:2 mohla vrátit do zápasu. Jsem rád, že naše góly padaly i po povedených akcích, kdy se třikrát prosadil Musil a poté i dvakrát Ling v době, kdy jsme již hráli v deseti po vyloučení Kortiše. Jsem velmi rád, jak mužstvo hrálo v oslabení, že jsme byli kompaktní a soupeře do ničeho nepustili, a naopak jsme ještě sami skórovali, a to jsme ještě další šance neproměnili. Týmu patří obrovský dík za výkon a přístup po celých devadesát minut.

Trenér Šimr: Začátek zápasu se nám opět nevydařil a po dvaceti minutách jsme prohrávali 0:2. Do konce poločasu se nám vstřelit branku bohužel nepodařilo, protože naše střely končily jen na brankové konstrukci. O přestávce jsme přeskupili rozestavení a chtěli na soupeře od začátku vlétnout, ale ten nám vzal vítr z plachet vstřelenou třetí brankou. Pak jsme sice snížili gólem z pokutového kopu a hostující tým šel do deseti, jenže naše převaha byla jen platonická a v podstatě jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci, a navíc nás hosté trestali z brejků. Gratuluji jim ke třem bodům, které si určitě zasloužili. Závěrem ještě musím pochválit trojici rozhodčích, která toto utkání odřídila naprosto geniálním výkonem. Nám nezbývá nic jiného, než se dobře připravit na další utkání a předvést o hodně lepší výkon než proti Aritmě.