P. Pelc - S. Ling (46. R. Šalanský ) , T. Freisler (76. D. Kortiš ) , V. Musil (46. T. Hagino ) , Š. Hořt (88. M. Rada ) , F. Tošnar , A. Novotný , J. Záhoř (46. F. Pavlovský ) , T. Janda , M. Bedrna , T. Kolínek

K. Vender - M. Bělčický , L. Stýblo , T. Přibyl , M. Freiman - M. Holas , D. Jíra (57. P. Geissler ) - C. Nwogu (57. R. Jůzek ) , L. Dratva (80. P. Řezáč ) , J. Hudzieczek , I. Begič

Žluté karty: Hořt - Přibyl, Holas

Rozhodčí: Hruška - Šmakal, Hejsler

Diváci: 35

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Prokeš: První porážka v soutěži je zasloužená vzhledem k našemu výkonu. O porážce rozhodl závěr první půle, kdy jsme během minuty nastřelili třikrát brankovou konstrukci a následně během chvíle dvakrát inkasovali. Druhou půli jsme se tlačili za vyrovnáním, ale na víc než korekci to nebylo. V závěru jsme ještě jednou inkasovali. Bohužel náš výkon byl velkým zklamáním a do příštích zápasů se opět potřebujeme vrátit k tomu, co nás zdobilo v prvních třech kolech.

Trenér Hatina: Velmi fyzicky namáhavé utkání proti létajícímu týmu rezervy Aritmy, které nás nenechávala na chvíli se nadechnout, přesto jsme si dokázali vytvořit více šancí my a bylo otázkou, kdo dá první gól. Naší první šanci neproměnil Lukáš Stýblo hned v začátku utkání. Naopak skvěle nás podržel gólman Viktor Vender, který v pouhých šestnácti letech nesl tíhu zodpovědnosti bravurně, a když jsme následně proměnili dvě šance, tak jsme šli do kabin v poločase s dvoubrankovým vedením. Krátce jsme si něco řekli a spíš jsme nabírali síly do druhého poločasu, kdy bylo zjevné, že tým Aritmy na nás vlétne. Soupeř se nakonec dočkal snížení na 1:2. Nicméně i v této době jsme měli víc šancí a bylo otázkou, kdy nějakou proměníme, což se stalo po parádní kombinaci se zakončením zkušeného útočníka Roberta Jůzka. Rád bych všem poděkoval za zvládnutou přípravu na tento zápas, včetně jeho odehrání.