V divoké přestřelce rozhodlo pět inkasovaných branek v prvním poločase.

Sokol Kolovraty:

M. Bébr - T. Kuchta (70. P. Klouček ) , T. Vejr , A. Uherek , D. Hájek , M. Gračko (79. M. Bláha ) , L. Kalenda (70. F. Hladký ) , M. Bureš (79. D. Hladký ) , J. Hynek , M. Votřel , O. Žitný

SK Aritma Praha B:

F. Chundela - S. Ling , N. Fesenko , V. Königsmark , D. Kortiš , R. Šalanský , M. Šlégr , T. Janda , D. Onufer , J. Tsvetanov (46. D. Petránek ) , M. Bedrna

Branky: 3x Bureš, Kalenda, Hájek, Gračko - Ling, Königsmark, Fesenko, Háejk ( vl.)

Žluté karty: Klouček, Bláha, Hladký

Červené karty:

Rozhodčí: Zloch - Hruška, Hejsler

Diváci: 67

Ohlasy

Trenér Slezáček: První poločas byl až na tu jednu chybku perfektní. Pohyb, nápaditost, aktivita, důslednost, pohledné akce i branky. Chtěli jsme na to navázat i do druhého dějství, ale to se nepovedlo. I ty největší šance a nejvýhodnější situace jsme zahodili a udělali z toho v závěru bramboračku. Kdyby to skončilo 8:2, odpovídalo by to a šlo by z naší strany o vynikající zápas. Ty dva inkasované góly v závěru to trošku kalí, polevili jsme a na skóre se to podepsalo. Nic to ale nemění na tom, že k vítězství kluky nasměroval dosud nejlepší poločas v sezoně.

Trenér Prokeš : První poločas byl z naší strany otřesný a s přeborovým fotbalem neměl nic společného. Nebylo tam z naší strany absolutně nic z toho, co jsme si říkali. Druhým poločasem jsme ten první lehce odčinili. Změnilo se rozestavení a začali jsme fungovat v módu, o kterém jsem doufal, že budeme fungovat od úvodní minuty. Prohra je absolutně zasloužená.