D. Chundela - V. Musil (66. R. Šalanský ) , J. Špírek (73. S. Ling ) , D. Bína , Š. Hořt , F. Pavlovský (66. M. Šlégr ) , F. Tošnar , T. Janda , Š. Nikl , T. Kolínek (73. D. Kortiš ) , V. Lőffler

P. Pelc - J. Přech , P. Novotný , D. Svoboda , V. Yelinskyi , P. Šonka , P. Marek (73. P. Barnet ) , S. Kolář (70. L. Kocourek ) , M. Zaplatílek , M. Vostárek (46. M. Šíma ) , M. Kamenik

Žluté karty: Tošnar

Rozhodčí: Tikal - Sýklora, Morávek

Diváci: 50

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Prokeš: Pro nás důležité utkání vzhledem k sérii bez výhry a propadu tabulkou do míst, kde bychom být nechtěli. Od úvodních minut jsme byli velmi aktivní, ale bohužel nám nevycházela finální fáze a nedokázali jsme se dostávat do šancí. Naštěstí ke konci poločasu jsme využili propadlého míče a dostali se do vedení, což nás uklidnilo. Do druhé půle jsme chtěli jít s tím, že budeme nadále aktivní a budeme chtít přidat další góly. Krom první minuty, kdy tam měl soupeř střelu, jsme to splnili a vstřelili rychle dvě branky, které celý zápas rozhodly. Bohužel od stavu 3:0 se utkání spíše dohrávalo, i když jsme mohli přidat další góly, tak už tam nebyla kvalita v zakončení. Samozřejmě jsme velmi rádi za tři body, které jsme již potřebovali.

ČAFC Praha:

Trenér Deré: Na pěkně připravené trávě jsme byli v první půli Aritmě vyrovnaným soupeřem. Dobře jsme se posouvali v bloku a byli kompaktní. Soupeř mohl hrozit jen po centrech ze stran a k naší smůle po jednom z nich a nečitelné skrumáži jsme inkasovali. Do druhé půle jsme šli s cílem být aktivnější směrem dopředu. Ovšem hned po příchodu z kabin jsme nepohlídali roh a bylo to 2:0. Za další tři minuty nás soupeř hezky vykombinoval od autové čáry a skóroval potřetí. Prakticky bylo o vítězi rozhodnuto a utkání se podle toho dohrávalo. Opět nemám klukům co vytknout, protože bojovnost, týmovost a taktické zlepšení tam bylo. Chválím za postupné vystavování od brankáře, několikrát jsme hru přenášeli z jedné strany na druhou, což se nám nepovedlo za celý podzim.