O kempech

 

V červenci a v srpnu 2024 se na Aritmě uskuteční již VIII. ročník letních sportovně fotbalových příměstských kempů. Tyto kempy jsou určeny pro nové či začínající fotbalisty, ale i pro ty pokročilejší, kteří se chtějí ve fotbalových dovednostech zlepšovat. Účastníci kempů se mohou i letos těšit na týden naplněný zábavou, pohybem, hraním, fotbalových tréninků, poznáním nových kamarádů a spoustu dalšího.

Aritmáckých sportovně fotbalových příměstských kempů se mohou zúčastnit kluci i holky, kteří ještě fotbal nehrají a chtěli by si ho vyzkoušet, nebo již působí v jakékoliv fotbalovém týmu. I proto nabízíme zájemcům dvě varianty kempů.

Varianta sportovně fotbalového kempu je určena zejména pro děti, které s fotbalem teprve začínají nebo si ho chtějí vyzkoušet. Jeho náplní budou samozřejmě fotbalové tréninky, ale mimo to si účastníci vyzkouší i beach fotbal, přehazovanou a další sporty. V případě hezkého počasí je v okolí areálu možnost využití koupaliště či sportovního víceúčelového hřiště.

Kemp Fotbal+ je určený pro fotbalisty, kteří se chtějí v rámci letní přestávky něco nového naučit a zlepšit tak své individuální fotbalové dovednosti. Pod vedením zkušených trenérů s licencemi UEFA A a B se hráči a hráčky budou věnovat nácviku nových kliček, správného provedení přihrávek, zlepšení přesnosti střelby a dalším fotbalovým dovednostem. Kromě toho si účastníci vyzkouší akrobatické zakončení nůžkami, rybičkou či hlavičkou. Na začátku a na konci týdne hráči absolvují testy fotbalových dovedností, které ukáží, jestli se jim přes letní aritmácký kemp podařilo zlepšit své fotbalové dovednosti. Součástí kempu je i individuální videorozbor hry v týmu, při kterém bude hráčům doporučeno, na co by se při dalším tréninku měli zaměřit.

Obě varianty kempu jsou vedeny zkušenými mládežnickými trenéry, kteří pro děti připravují nejen fotbalový, ale i zábavný program, včetně her rozvíjejících týmovou spolupráci.

Časový harmonogram týdenního kempu

·         ·        Příchod na kemp denně od 8:00 do 8:30.

·        1. den od 8:00 prezence účastníků kempu a předání dokumentů nutných k účasti na kempu.

·        Vyzvedávání denně od 16:00 do 16:30 před kantýnou v našem areálu.

·        Poslední den kempu odpoledne od cca 15:00: Finále celotýdenního turnaje, které vyvrcholí vyhlášením výsledků a předáním odměn v 16:00. Na finále turnaje jsou rodiče srdečně zváni.

·        Obědy, svačiny a pitný režim jsou pro účastníky zajištěny po celý týden. 

Co můžete od Aritma kempů čekat?

·         ·        Individuální přístup ke každému dítěti.

·        Licencované trenéry pracující s mládeží (UEFA licence A, UEFA licence B, Coerver licence).

·        Zdravotní dozor.

·        Celotýdenní program, který bude děti bavit.

·        Fotbalové tréninky zaměřené na individuální rozvoj hráče.

·        Doporučení, na co by se Váš mladý fotbalista měl v tréninku zaměřit.  

·        Mimofotbalové aktivity, jejichž cílem je naučit se spolupracovat v kolektivu.

·        Vyzkoušení různých sportů, beach fotbal, házená, přehazovaná a další.

·        Tričko Aritma kempu se jménem nebo přezdívkou dítěte na zádech. 

Ceny kempů

Varianta sportovně fotbalového kempu vhodného i pro začátečníky – 3 500,- Kč.

Varianta kempu Fotbal+ zaměřeného na rozvoj fotbalových dovedností – 3 800, -Kč.

Termíny a přihlašování

Letos se aritmácké kempy uskuteční v těchto termínech: V červenci od 1. do 5. 7., od 8. do 12. 7. a v srpnu od 26. 8. do 30. 8. 2024.

Přihlášky vyplňujte zde: https://forms.gle/Ma7Jc4dAsetCaA7A7

Přihlášku je závazná po doručení platby na náš účet č. 123-3401420237/0100, VS: 782024.  Do zprávy pro příjemce napište prosím jméno, příjmení dítěte, termín a variantu kempu, kterého se dítě zúčastní. Uvedení variabilního symbolu je nutné pro kontrolu a dohledání platby.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedoucího letních fotbalových kempů Jana Brycha, tel: 774 112 804, email: aritmaletnikempy@gmail.com


Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků