

SK Klatovy 1898 – SK Aritma Praha
SK Aritma Praha:
Trunška - Míček, Boula, Žalud, Charvát, Řeháček, Krejčí, Brix M., Brix F. ( 80. Rusňák ), Bartoň (73. Klusák ), Humeni ( 59. Soukal )Branky: Humeni
Žluté karty:
Červené karty:
Rozhodčí: Kříž - Bílek, Dušek
Diváci: 20
Stadion: Klatovy
Ohlasy
SK Aritma Praha:
Trenér Dostál:
První poločas, který se skoro celý odehrával mezi vápny moc brankových příležitostí nepřinesl. Z naší strany byl velký nedůraz v osobních soubojích a i díky tomu měl soupeř velmi dobrou přechodovou fázi. Hrozil z rychlých brejků, když měli dva velmi rychlé a důrazné hráče v útoku. Nicméně do naší skvěle organizované obrany se jim dostávat nepodařilo. V závěru poločasu měli dvě velké šance, kde nás podržel gólman.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a po krásné sérii přihrávek, přenesení hry a poté cíleném dlouhém balónu, jsme se ocitli v soupeřově vápně, kde Řeháček udělal kličku soupeřově obránci, Humeni se k míči dostal nejrychleji a vstřelil branku. Prvních 15 minut druhého poločasu jsme zvládli kombinovat a nebáli se hrát, plus jsme začali vyhrávat osobní souboje. Zbytek zápasu jsme víceméně bránili a chtěl bych pochválit kluky, že udrželi čisté konto.
Třech bodů s vyrovnaným soupeřem si velice vážím. Šancí jsme moc neměli, ale za to, byli 100%.
Utkání 2024/25
Soutěžní zápasy mužů a dorostů
MLÁDEŽ 2024/25
Soutěžní zápasy žáků
LETNÍ KEMP