13:5 (8:2)

SK Střešovice 1911:

Smetana - Fleissig , Frýdl , Pospíšil , Korbel , Svoboda , Palenčár , Sobotka , Veselý , Přikryl , Abt , Bilyi

Knor - Havlíček , Škurek , Hájek , Štěch , Charvát , Kammermayer , Hnízdil , Šebek , Dobiáš , Bumbalík , Kareš

Branky: 5x Přikryl, 3x Sobotka, 2x Veselý, Korbel, Fleissig, vlastní - Kareš, Hnízdil, Šebek, Dobiáš, Bumbalík

Žluté karty:

Rozhodčí: Hlaváček

Diváci: 57

Stadion: Střešovice

Trenér Fleišer : " Do zápasu jsme šli s odhodláním hned v prvním zápase získat tři body se soupeřem, který by nás neměl ničím překvapit. Bohužel špatný vstup do zápasu s tímto cílem hned zamával. Po 16ti minutách 4:0. Soupeř nás pouze přehrával chutí do hry po povedeném začátku. Přílišná pasivita  od většiny hráčů soupeři velice pomáhala. Ač začínáme sezónu na velké brány, před soupeřem jsme couvali až k vlastní bráně a většinu gólů jsme obdrželi po střele z prostoru vápna. Vystupování proti hráčům se vůbec nedařilo. Naše hra vpřed byla nepřesná a přihrávky se nedařily. První úspěch jsme zaznamenali až gólem Šebka v poslední minutě první třicetiminutovky na 5:1. Vstup do druhé třetiny byl jen o málo lepší, přesto se nám podařilo střelou z vápna Bumbalíkem snížit na 5:2. Než jsme se stihli doradovat z branky, soupeř opět po cca 40 vteřinách odskočil o další gól díky našemu nedostupování. Kluci hledali chyby jeden na druhém, nevěřili novému rozestavení, které zkoušíme a nevěřili si. Během 12ti minut jsme si nechali dát další 3 góly. Závěrem třetiny Hnízdil již snižoval na 9:3. Třetí třetinu jsme pokračovali v mdlém výkonu, ke kterému se přidala nějaká drobná zranění. Soupeř dal opět několik snadných gólů a my jen v závěru dokázali dvěma  góly snížit první debakl střelou Dobiáše a po minutě dorážkou Kareše na konečných 13:5. Zápas nevyšel podle představ, ale věřím, že nás to vyhecuje k lepším výkonům. "