13. kolo, středa 28.09.2022, 10:00

Sportovní klub Roudnice nad LabemSK Aritma Praha

2:1 (1:1)

Sportovní klub Roudnice nad Labem:

Tyller - Macháček ( 41. Rosekranc ), Poráč , Kunc , Nepovím , Murdych, Arazim , Štefl ,
Pačes ( 77. Hykš ), Hlaváček, Svoboda ( 64. Vondráček )

SK Aritma Praha:

Hošek ( 41. HLaváček ) - Dostál, Grossmann, Kořínek, Lacina( 35. Kiknavelidze ), Pavlečka, Švarc ( 41. Vošahlík M. ), Šedivý ( 49. Glamoš ), Tříletý, Máca ( 72. Škorňa ), Vošahlík J.

Branky: Kunc, Arazim - Pavlečka

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Fišl - Németh, Lačný

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Do Roudnice jsme přijeli v roli favorita, což vyplývalo nejen z našeho podařeného startu do sezóny, ale taky ze skutečnosti, že jsme na březích Labe v poslední přípravě v srpnu zvítězili hladce 6:1. Možná i to přispělo k tomu, jako by kluci nebyli v tom správném nastavení či rozpoložení.

Pršelo o něco méně, než v srpnu, ale povrch byl rychlý a nepříjemně kluzký, což se podepsalo na tom, že jsme si celý zápas nedokázali přesně přihrát. Nevyužili jsme tak několik nadějných situací, které měly skončit zakončením. Do utkání jsme přitom vstoupili velmi slušně a po pohledném přenesení míče z pravého křídla Ondra Pavlečka tváří v tvář brankáři zakončil s rozmyslem. 1:0 pro Aritmu. Domácí Roudnice celý zápas výtečně bránila. Její stopeři četli výborně hru a velmi dobře a trpělivě rozehrávali. V půlce prvního poločasu, kdy jsme měli opticky víc hry, jsme propadli ve středu hřiště a domácí útočník zakončil svůj únik nechytatelnou střelou pod břevno. 1:1.

Provedli jsme několik změn, po kterých se ve druhé půli naše hra viditelně zlepšila. Pořád jsme se ale téměř nedostávali do zakončení. Po zjevné ruce v šestnáctce soupeře se nejspíš měla kopat penalta, ale poněkud zvláštně pískající sudí protesty našich odmítl. Na rozhodčího ale výsledek a hlavně naši hru svalovat nemůžeme. Pavlis za nerozhodného stavu “vykoupal” ve vápně několik obránců, ale loženku poslal jen do výborného brankáře Roudnice. 

Domácí vycítili šanci a začali víc útočit. Po střele zpoza vápna napřed Kubu Hlaváčka zachránilo břevno, ale o pár minut později náš gólman nedosáhl na dalekonosný přímák z levého křídla na zadní tyč. Je to velká škoda, protože tento zápas jsme mohli a měli vyhrát. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek