12. kolo, pátek 20.04.2018, 17:00

SK Aritma PrahaABC Braník fotbal

10:23 (7:14)
Jan Brych | | U11

Starší přípravka předvedla na domácím trávníku zlepšenou hru

K dalšímu mistrovskému utkání se naši borci postavili na domácím travnatém hřišti. Začátek utkání nebyl pro aritmáky ideální.

 

Komentář

K dalšímu mistrovskému utkání se naši borci postavili na domácím travnatém hřišti. Začátek utkání nebyl pro aritmáky ideální. Po chybách z rozehrávky se na hřišti s Radkem Radějem v brance dostal soupeř do čtyřbrankového náskoku. Odpověď však na sebe nenechala dlouho čekat, když se po samostatné akci uvolnil David Jakubka a bombou k tyči překonal brankáře. Hned potom to byl znovu David, který po přihrávce Adama Třísky rozvlnil síť. Do konce první čtvrtiny ještě stihl skórovat Adam Tříska a to po pěkně rozehraném rohovém kopu na zadní tyči. Ve druhé čtvrtině se Aritma chopila iniciativy. A výsledkem byl vyrovnávací gól Matyho Kejmara. Zanedlouho už Aritma vedla. Vašek Picek napřáhl z úhlu k ráně, kterou zastavila až sít. Pak ale přišly opět chyby v rozehrávce a první polovinu utkání otočil Bráník dvěma rychlými góly ve svůj prospěch.

Na hřišti s Kubou Mejzlíkem byla hra poněkud horší. Naši se nedokázali vyrovnat s dobrým pohybem a důrazem hráčů Bráníka. U většiny míčů byli později a to ve výsledku znamenalo skóre 12:4 pro Bráník.

Po prohození týmů na hřištích pokračoval tým s Vojtou Veselým v brance, který vystřídal Radka Raděje, v dobrém týmovém výkonu. Kluci čekali na soupeře v bloku a snažili se přesouvat jako jeden muž. Své obranné úkoly si dobře plnili Martin Bouša a Viktor Štědrý. Aritma byla na tomto hřišti mírně lepším týmem. Proti byl však brankář Bráníka, který pochytal, co se dalo. Za svá záda pustil jediný míč z kopačky Davida Jakubky, čemuž předcházela výborná akce Matyho Kejmara. Tým Bráníka byl daleko efektivnější a vytěžil z brejků tři góly.

Na hřišti Jakubem Mejzlíkem v brance se opakoval scénář z první poloviny utkání. Kluci působili zvadlým dojmem. Svůj podíl na tom mělo i vedro, které však bylo pro oba soupeře stejné.

Aritma si v dnešním utkání vítězství nepřipsala. Soupeř byl fyzicky zdatnější a vyspělejší. Na naše hráče zapůsobila velmi důrazná hra Bráníku. Oproti minulému týdnu to byl však velmi zlepšený výkon!

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice