2. kolo, neděle 15.03.2026, 10:00

SK Aritma PrahaFC Písek fotbal

3:8 (1:5)

Diváci: 55

Stadion: Aritma Praha / UMT

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Petr Fleišer :

U12 :

 

SK Aritma - FC Písek fotbal 3:8 (1:2, 0:5, 2:1) - Kluky musím pochválit hlavně za nasazení. Výsledek není příznivý, ale dnes naši hráči odvedli výkon za který se nemusí stydět. Soupeř byl jistě vyspělejší a sebevědomější. Naši borci mu nedopřáli klid, bohužel jsme byli potrestáni za individuální chyby a v koncovce nám chyběl pomyslný krok ke zdárnému zakončení. Potýkáme se stále s marodkou, při rozcvičení se zranil Artur a při jednom nepěkném důrazu soupeře na našeho brankáře to vypadalo i na zranění Kuby. 

1. třetina 

Konečně naši borci vložili do zápasu i tréninkové procesy. Na začátku jsme nedostupovali hráče, ale Dvořka hasil pronikající hráče. Směrem dopředu jsme si vytvořili několik slibných šancí, byly vidět i pěkné kombinace po křídlech. Nechci si stěžovat na rozhodčí, ale někdy mám pocit, že pískají dle hlučných pokynů od trenérů. Rozhodně jsme dali vyrovnávací gól, kdy gólman soupeře se s míčem převalil do branky. Tento bohužel nebyl uznán ?? A tím třetina skončila 1:2.

2. třetina 

Standardně naše nejslabší část hry. Nedáš dostaneš. Po individuálních chybách a neproměněných šanci byl výsledek třetiny 0:5.

3. třetina 

Naopak tato část je naše nejsilnější. Ve třetině jsme vedli 2:0. 3. minuty před koncem jsme dostali nešťastný gól 2:1.

Utkání 2025/26

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 21. kolo
Aritma PrahaFK Motorlet Praha
Muži B | 18. kolo
UhříněvesAritma Praha
U19 | 18. kolo
FC PísekAritma Praha
U17 | 18. kolo
FC PísekAritma Praha

Děkujeme za podporu