Diváci: 79

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Ling: " 3 dny po nevydařeném vstupu do sezony v Písku jsme v částečně pozměněné sestavě přivítali rivala z Prahy. Celé utkání bylo poměrně vyrovnané a naši hráči bojovali nejen s technickým a důrazným soupeřem, ale i s poměrně velkým vedrem. Během první čtvrthodiny nebylo příliš šancí. Oba týmy se evidentně se soupeřem teprve seznamovali. V 18. minutě jsme však nedůrazem v našem vápně nechali dotírajícího soupeře vystřelit lob na naší bránu, který náš gólman nedokázal vytlačit mimo tři tyče. Gól vlil soupeři energii. My však dál bojovali a postupně se zlepšovali. Po nevydařeném trestném kopu v závěru třetiny jsme šli do první přestávky za stavu 0:1. Cítili jsme však šanci. V druhé třetině se zdálo, že se soupeři pravdu dostáváme pod kůži. Kor když v 43' na zadní tyči přesně skóroval Macho a bylo srovnáno na 1:1. Tento stav po několika šancích na obou stranách vydržel až do druhé přestávky. Do poslední třetiny jsme šli s odhodláním. Po několika nedotažených šancích jsme však opět byli nepřesní v našem vápně a doslova darovali soupeři šanci, kterou přesnou střelou proměnil. Poté to byl z naší strany marný boj o první body. Několik šancí včetně slibných standardek. Zápas jsme nakonec prohráli nejtěsnějším rozdílem. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a zlepšení celkového výkonu. Věříme, že nám to brzo přinese i první body. "