Branky: Havlíček, Dobiáš, Bumbalík  - 3x Šešina, Kanči, Phan, Libecajt

Červené karty:

Rozhodčí: Sagatelian

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér: " Utkání se soupeřem, který okupuje přední příčky tabulky jsem nezačali nejlépe. První minuty jsme se hlavně hodně pomalu seznamovali se soupeřem. Byl na nás vidět až příliš velký respekt k narostlým hráčům soupeře. Málo byla platná slova před zápasem ze strany trenérů. Během prvních 5ti minut jsme obdrželi podobným způsobem dva góly, kdy akce začala z soupeřovy levé strany a následně nehlídaný hráč na zadní tyči skóroval. Škoda neproměněné šance Gureckého, který po hezkém zisku nastřelil břevno. Místo toho jsme za další 2 minuty obdrželi 3. gól po nedůrazu v našem vápně. Za stavu 0:3 jsme začali hru vyrovnávat a v poslední minutě první třetiny pěknou střelou Sochor trefil tyč. Až do konce zápasu byla již hra vyrovnaná. Během druhé třetiny branka nepadla. Na začátku třetí třetiny vykřesal naději na dobrý výsledek po pěkném úniku Bumbalík. Bohužel jak jsme se začali více snažit dopředu během 5ti minut soupeř nasázel 3 branky, kdy opět selhala naše práva strana, přes kterou vedly gólové akce soupeře v 68.a70. min... Za další dvě minuty se nám podařilo snížit kdy se na vápně pěkně uvolnil Dobiáš a celkem pohodlně zakončil. Další velká naše šance byla v 78. minutě kdy jsme šli do přečíslení 5 na 2 bohužel přetažený centr. Konečné skóre stanovil krásným trestným kopem Havlíček o minutu později. Opět jsme tedy měli během zápasu dvě části kdy nám soupeř nastřílel více gólů takže z celkem vyrovnaného utkání se nám body nepodařilo získat.
Dnešní zápas nám ukázal, že narostlých hráčů se bát nemusíme."