Morávek - Gurecký, Štěch , Sochor, Charvát, Šebek, Dugovic, Havlíček, Hnízdil , Dobiáš, Bumbalík , Hujer, Kammermayer, Navrátil

Laška - Hanzal , Nedbal , Žilka , Žežulka , Bodruh , Kučera, Novotný, Šolc, Zloský , Burian , Perger

Žluté karty:

Rozhodčí: Borůvka

Diváci: 35

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Fleišer: " Sváteční zápas jsme odehráli s lídrem naší tabulky. Začátek zápasu velmi vyrovnaný. Soupeř se nedostával příliš do šancí a šance, které byli, zneškodnila naše obrana, nebo náš gólman dobrým vybíháním. Cca po čtvrt hodině jsme však udělali dvě chyby a soupeř se dostal do vedení 0:2. Za dvě minuty jsme se oklepali a po pěkné akci zakončil Hnízdil. Bohužel nadějný výsledek pokazila další naše chyba v poslední minutě a do přestávky jsme šli za stavu 1:3. Začátek druhé třetiny jsme opět bojovali. Soupeř měl více ze hry, ale opět obrana i gólman nás drželi. Opět nastala krize cca po 15minutach dvěma slepenými góly šel soupeř do vedení 1:5 což vydrželo do přestávky. V poslední třetině jsme se snažili dál bojovat, ale nevyvarovali jdeme se chyb a soupeř si postupně zajistil větší náskok. Kluci bojovali až do posledních minut kdy se nám díky druhé trefě Hnízdila podařilo snížit na konečných 2:8. S velmi silným soupeřem jsme neodehráli špatné utkání a doufáme, že příští zápasy to bude stačit i na body. "