Kareš - Štěch, Hnízdil , Charvát , Havlíček, Šebek, Bumbalík, Gurecký , Dobiáš , Dugovic , Hujer, Škurek, Knor

Ziablytskyi - Klučerovský, Nguyen, Babka, Tůma, Kalvoda, Bulušek , Fišer, Řimsa , Rosecký, Drobný

Branky Aritma: 2x Charvát, 2x Hujer, Hnízdil, Gurecký, Dobiáš, Dugovic

Žluté karty:

Rozhodčí: Kotek

Diváci: 24

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Fleišer: " Dnes jsme vstup do utkání s neznámým soupeřem zvládli a ujali se vedení povedenou střelou Šebka. Vytvořili jsme si i další šance, ale nedařilo se zakončit. Soupeř po čtvrt hodině po povedeném náběhu za obranu srovnal. Nám se však podařilo rychle reagovat po dvou minutách střelou Charváta a za další minutu střelou Gureckého. Třetinu jsme zakončili tedy nadějným výsledkem. I po vyrovnaných deseti minutách druhé třetiny jsme jako první vstřelili branku střelou Hnízdila a 4:1 vypadalo na klidný zbytek zápasu. Bohužel jsme si zápas sami svými chybami zdramatizovali a nechali soupeře snížit na rozdíl gólu. Naštěstí se nám dařilo vždy odskočit o další gól, když soupeř skóroval. Trefili se za nás 2* Hujer střelami z vápna, Charvát přidal druhou trefu z rohového kopu a vítězství pojistil pěknou střelou k tyči Dugovič. Soupeř však bojoval až do konce a bylo drama do posledních minut. Jsme rádi, že kluci zvládli náročné utkání a věříme, že nás naše chyby zase posunou dál. Kluci dnes chtěli bodovat a jsme rádi, že to zvládli. "