Branky Aritma: Kareš, Hnízdil, Havlíček, Bumbalík, Navrátil

Diváci: 30

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér: " Po nevydařeném venkovním zápase s lídrem tabulky jsme doma přivítali soupeře, který nasbíral pouze o dva body více a cíl byl jasný. Chtěli jsme 3 body a zlepšení dojmu ze hry. Začátek zápasu jsme se seznamovali se soupeřem a bohužel i silným větrem. Ten nám dělal možná větší problém. Soupeř  napadal a chtěl hrát. My jsme se teprve probouzeli. Velkou šanci jsme měli ve druhé minutě kdy Medrar byl při útočné akci dříve u míče než hostující gólman a ten jej podrazil. Penaltu jsme bohužel neproměnili, šla těsně nad. Neproměnná penalta nás trochu rozhodila a po nedůrazu před naším vápnem a individuálních chybách jsme pustili soupeře do vedení 2:0. Z přímého kopu poté krásně trefil Havlíček a my začali bojovat. Bohužel jsme se nevyvarovali dalších chyb a nedůrazu před naší bránou. Góly se pak pravidelně střídaly na obou stranách. Za nás po pěkné akci zleva snižoval Kareš na 2:3 a první třetina končila (2:4). Po výměně stran jsme věřili v obrat, ale bohužel první chyba byla zase na naší straně. Stále jsme to nevzdávali a nakonec díky přízemní střele Medrara a střele Hnízdila končila druhá třetina 2:1 v náš prospěch v tu dobu stav 4:5. Třetí třetinu jsme začali opět proti větru nicméně s větší vůli než měl soupeř. Po levé straně zaútočil Bumbalík a trefil vyrovnání. Naše levá strana dělala soupeři větší problémy. Za pár minut euforii z vedoucího gólu po akci opět levé strany a dorážce Medrara vystřídalo rozčarování z odvolaného gólu pro offside. Z našeho pohledu těsná záležitost, bohužel až příliš aktivně hlídaná hostujícími trenéry(do této kategorie to dle mého názoru nepatří a proto také zápas píská pouze hlavní rozhodčí, který má odpískat jasný offside a ne nějaký vymodlený od trenéra).Verdikty rozhodčích však musíme akceptovat.
No byla to pro nás těžká rána, která vedla k další chybě a místo vedení 6:5 jsme o gól prohrávali. Zápas jsme pak dohrávali v křeči a soupeř přidal ještě jeden gól. Všichni víme, že tento soupeř  byl k poražení, ale my mu vítězství darovali svými chybami, nezvládnutými emocemi a nedůrazem. Doufám, že tento nezdar si budeme dlouho pamatovat a vezmeme si z něj ponaučení, které nám v podobných zápasech jistě pomůže. "