Žluté karty: Charvát - Kupka

Rozhodčí: Beringer D. - Beringer A., Vokolek

Diváci: 40

Stadion: ČZU Suchdol

Trenér Šustek: " Utkání se vzhledem k hrubému ovlivnění rozhodčího dvojím metrem hodnotí těžko. Dva stejné souboje ohodnotí jinak a díky tomu celý zápas dotahujeme kvůli penaltě soupeře ve 22.minutě.
Celý poločas jsme se stále herně hledali, a soupeř si tvořil zajímavé šance. Postupně, když nám začala lépe vycházet kombinace a napadání, jsme si začali tvořit šance i my. Při jedné se procpal po křídle do centru Dobiáš, bohužel ale ve vápně nikoho nenašel. Druhou šanci si poté vytvořil útok Rataj,Havlíček a nabíhající Gurecký, ten ale ze strany sám na bránu přestřelil bližší tyč. Do poločasu jsme šli za stavu 0:1, klukům jsme připomněli zápasové úkoly, aby na ně nezapomínali, a s čistou hlavou a dobrým nasazením šli do druhé půle. Tu jsme začali ale trochu kostrbatě, a znovu se do hry dostávali. Po 60.minutě kluci začali cítit, že narůstající tlak na soupeře může změnit ráz zápasu, a přes pár chyb v přebírání hráčů při našem napadání jsme dokázali soupeře natlačit do chyb a do penaltové situace, kterou ale sudí rozhodl tak jak je zde popsáno. Po této situaci následovala série rohů a našeho tlaku, kdy jsme dvakrát mohli doklepávat do prázdné brány. Tyto šance ale zůstaly nevyužity, a tak ze zápasu jdeme znovu s prázdnou. Tento zápas nám ale dal určitou naději do dalších zápasů. Kluci se z velké části snažili plnit dílčí úkoly, jako je odvaha hrát konstruktivně s míčem, nebát se chyby a ztráty. Za to jim patří pochvala. Škoda jen že tento zápas dopadl jak dopadl, dnes jsme na soupeře měli. "