Braun - Magendans, Voskovec, Karbulka, Šaljič, Volník, Amaral ( 56. Burian ), Bláha, Altynski ( 22. Illich ), Novák (67. Hornof ), Hiršl

Veselý - Holenda, Holub, Kavka, Korbel ( 51 Srb ), Kozelský ( 41. Štěrba ), Mitaľ, Rain, Tolokonnikov, Stanev, Šnýdr ( 59. Zuskin )

Branky: 4x Tolokonnikov, Holenda, Kavka, Zuskin

Žluté karty:

Rozhodčí: Ehrenberger - Štochl, Ševčík

Diváci: 30

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Kárník: " Utkání se suveréním lídrem tabulky , který do dnešního zápasu všechny mužstva v tabulce válcoval jsme nezačali špatně. Ba naopak do první branky Dukly , kdy v 27 min našemu brankaři vypadla střela a Dukla šla do vedení 0 : 1 , přiznal trenér hostujícího mužstva že jsme Duklou přetahovali a i ji stačili. Kdo ví jak by to vypadalo kdyby svoje úniky z křídla proměnili nejprve Novák , pak Hiršl a na závěr Bláha v dobré šanci nedal. To jsou však jen kdyby a po vstřelené brance se lídr tabulky rozjel na plno a my už mu nestačili. V závěru poločasu Dukla po centru z křídlo zvýšila do šatny na 0 : 2 - Hned v první minutě druhého poločasu nás Dukla vytrestala za nerozhodnost v obraně a zvýšila na 0 : 3. Od tohoto momentu to byla spíše hra kočky s myší a kolik nám Dukla do konečného účtování přidá gólů. Konečné skóre se zastavilo na 0 : 7 , což je děsivé , ale když přihlédneme k tomu, že nám zase chybělo 9 hráčů z toho 5 ze základní sestavy, tak výsledek musíme vzít a nedělat z toho vědu, jen se poučit kde jsme měli zbytečnou pasivitu nebo nedostatky. "