10. kolo, sobota 22.10.2022, 10:00

SK Aritma PrahaFK Arsenal Česká Lípa

2:2 (2:0)

SK Aritma Praha:

Hošek ( 51. Škapa ) - Grossmann, Dostál, Máca, Šedivý, Vošahlík M. ( 76. Škorňa), Čížek, Pavlečka, Švarc ( 49. Kiknavelidze ), Kořínek ( 57. Lacina ), Glamoš

FK Arsenal Česká Lípa:

Procházka - Antoš ( 77. Červinka ), Paulus, Bilko, Jantač, Lexa ( 76. Ševčík ), Bartoš, Dener ( 41. Sláma ), Doňar, Bureš, Vrána

Branky: Švarc, Kořínek - Bartoš, Vrána

Žluté karty: 

Červené karty: Paulus

Rozhodčí: Jandus - Čikara, Janoušek

Diváci: 33

Stadion: ČZU Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Zápas blbec. Tak se dá ve zkratce označit naše remíza 2:2 proti Arsenalu Česká Lípa, kdy jsme 50 minut hráli fantastický fotbal a měli na pohodu zápas dohrát s vysokým skóre proti oslabenému soupeři. 

Už po několika desítkách vteřin Šéďa před vápnem výborně zasekl předložil krásně do uličky Prokymu a ten z první míč uklidil k tyči. 1:0. Česká Lípa hrála velmi odvážně, její obranná linie byla vysoko. Toho využil Hubert, který se v 17. minutě tělem dostal před posledního obránce v řadě. Ten ho před vápnem stáhnul a i když to ještě nebývá tak často v této kategorii zvykem, sudí tasil červenou. 

Aritma hrála v pohybu a dobře kombinovala. Dostávala se i do krásných šancí, ale Šéďa z voleje, po průniku Hubert ani 1 na 1 Pavlis neuspěli. Hubertovi sudí neuznal gól kvůli údajnému faulu na gólmana. Těsně před poločasem se ale Hubert podíval, že gólman je hodně vytažený z branky a nesmírně chytrým lobem nás poslal do vedení 2:0. 

Soupeř vypadal na lopatkách, což byl ale mylný dojem, jemuž naši kluci bohužel podlehli. Česká Lípa se nahecovala a i díky hodně bouřlivému kouči se dostala doslova do transu. Arsenalu pomohl brzký gól na 2:1, kdy po zbytečném rohu balon propadl snad přes 3 naše hráče a hostující hráč nedal ze 4 metrů Danovi šanci. Hostující kapitán pak vykličkoval půlku naší obrany, ale zblízka přestřelil. 

Pak následoval výčet obřích šancí, kdy po skvělém průniku Vojty kopal Pavlis penaltu, ale napálil jen nohy brankáře. Po krásné přihrávce od Matěje pak Ondra Pavlečka střílel na zadní tyč a chyběly centimetry, aby se míč odrazil za brankovou čáru. Vrcholem zmaru a nutno dodat nehorázné smůly byl únik Jáchyma, který obešel gólmana a vystřelil dobře do odkryté branky, ale vracející se bek se neuvěřitelně vymrštil a s nasazením vlastního zdraví střelu odrazil. 

Kvůli svalovým potížím střídali Hubert a Matěj a soupeř stejně náhodnou jako krásnou střelu zpoza vápna do pravé Škapikovy šibenice vyrovnal. Naši kluci po závěrečném hvizdu popadali nešťastně na trávník, protože tohle byl jasně vyhraný zápas. Nesmírně bojovný a zarputilý soupeř ale zaslouží respekt za to, jak odehrál druhou půli. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek