6. kolo, sobota 24.09.2022, 10:00

SK Aritma PrahaFK Baník Most - Souš

5:1 (1:0)

SK Aritma Praha:

Hošek ( 52. Škapa )-Dostál, Grossmann, Vošahlík, Lacina, Tříletý, Čížek, Pavlečka, Máca ( 70. Momado ), Vošahlík ( 46. Glamoš ), Kořínek ( 70. Švarc )

FK Baník Most - Souš:

Musil-Fleischman, Pašek, Nguyen, Kotlár ( 77. Novotný ), Stoklas, Černý, Straňánek, Dobiáš, Žák ( 77. Čmejrek ), Rusník ( 77. Sklenář )

Branky: vlastní, Glamoš, Pavlečka, Kořínek, Švarc - Kotlár

Žluté karty: Dostál, Grossmann - Černý

Červené karty: 

Rozhodčí: Záliš - Kučera, Vokolek

Diváci: 50

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Do zápasu jsme vstoupili liknavě. Soupeř hrozil s aktivními a nebezpečnými útoky. V naší šestnáctce jsme byli často přečíslování. Ojedinělé útoky, našeho mužstva končily buď nepřesnou střelou, nebo nekvalitní přihrávkou.  První gól jsme vystřelili po rohovém kopu, kdy Číža poslal míč na malé vápno soupeře. Po závaru a nepřehledné situaci se rozvlnila síť. Gól byl připsán soupeři, jako vlastní. Nemohli jsme se stále dostat do zápasu. Velké množství nepřesností v rozehrávce nám ubíralo mnoho sil. Naše mužstvo se semklo. Vzájemné povzbuzování a hecování nás hnalo do dalších útočných akcí. Obrana pracovala strojově, Dan dobře dirigoval kluky. V těžkých situací  byl náš brankář vždy na svém místě. Začali jsme dorovnávat hru soupeře, ale pořád to nebylo naše mužstvo. Poločas byl ukončen za stavu 1:0. S výsledkem, ale i s hrou jsme nebyli spokojeni. V kabině kluci vše rozebírali a hecovali se k vítězství . 
V 6. min. druhého poločasu přišla rána, soupeř dorovnal na 1:1. Teď se projevila na plno síla tohoto mužstva.  Kluci se do soupeře zakousli. Sice se nám moc herně ještě nedařilo, ale za to větší úsilí a chuť po vítězství nás hnala do dalších útočných akcí. 6 min. po obdržení vyrovnávací branky Jáchym vstřelil nádherný gól do vzdálenějšího rohu soupeřovu branky. V 65.min. uklidnil mužstvo Pavlis, který vystihnul nekvalitní rozehrání hostujícího brankáře a výsledek byl přijatelnější 3:1. Kluci se uklidnili a prakticky zatlačili soupeře na jeho polovinu hřiště. V brejkové situaci se Hubert nemýlí 4:1. Poslední gólové  zakončení zápasu předvedl Proky. Cca 10 metrů před šestnáctkou soupeře vymáchal parádičkou dva stopery a nádherně zakončil 5:1. 
Jestliže jsem v předešlých reportech chválil sílu tohoto mužstva, musím dnes smeknout. Každý hráč, byl v tomto utkání důležitým článkem, vedoucím k vítězství. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků