1. kolo, středa 30.08.2023, 16:00

SK Aritma PrahaFK Junior Děčín

5:2 (2:2)

SK Aritma Praha:

Braun - Charvát, Zajíček, Šaljič, Magendans, Schierreich ( 75.Illich ) , Amaral ( 69. Sládek ), Púčik , Pára ( 75. Volník ) , Forman , Delgado ( 56. Teršl )

FK Junior Děčín:

Novák- Badi, Drdla (56. Drechsler ), Vácha, Malát, Kincl, Steklý, Knespl ( 56. Forró ), Kučera ( 41 .Kříž ), Moučka , Lopušan

Branky: Schierreich, Púčik, Pára, Delgado, Volník - 2x Knespl

Žluté karty: Vácha, Knespl, Kučera

Červené karty: 

Rozhodčí: Ježek - Valenta, Ševčík

Diváci: 34

Stadion: ČZU Suchdol

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Hemer: " První soutěžní zápas v divizi. Velká očekávání i nervozita. Začátek se nám hodně nepovedl, bylo vidět, že nám chybí sebevědomí, hráči kazili jednoduché míče, první doteky a hned v druhé minutě jednu velkou individuální chybu soupeř potrestal. Naštěstí jsme udrželi hlavy nahoře a dokázali vyrovnat z rohu. Pak ale přišla další chyba v obraně, špatně vystoupení a 2:1 pro Děčín. 

V poslední minutě prvního poločasu vyrovnání na 2:2 opět z rohu a takzvaně gól do šatny. V šatně jsme si řekli, ať pokračujeme, že soupeř je hratelný a musíme to zvládnout.

Druhá půle - druhá minuta pokutový kop pro nás - proměněno se štěstím 3:2. Chvíli na to únik od poloviny sám na brankáře 4:2 a na konci opět gól z rohu na konečných 5:2.

Celkově dobrý dojem na první zápas a spokojenost, je určitě hodně věcí, na kterých musíme ještě pracovat a musí si sednout, ale zápas se nám celkově povedl. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 4. kolo
Roudnice nad LabemAritma Praha
U12 | 4. kolo
Roudnice nad LabemAritma Praha