15. kolo, neděle 26.03.2023, 10:00

SK Aritma PrahaFK Varnsdorf

4:2 (1:0)

SK Aritma Praha:

Škapa ( 46. Hošek ) - Glamoš , Dostál , Čížek , Tříletý , Vošahlík M. , Lacina , Grossmann ( 60. Škorňa ), Kiknavelidze , Švarc ( 35. Pavlečka ), Šedivý

FK Varnsdorf:

Černý - Švihlík , Löbl , Dos Santos , Kolář , Lemonfa , Rudinský , Skála , Přibyl ( 46. Liška), Lang ,
Drahník

Branky: 2x Čížek, Vošahlík M. , Pavlečka - Löbl, Lemonfa

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Řečník - Procio, Obrtel

Diváci: 20

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Další 3 body do tabulky a návrat na 5. místo tabulky přinesla klukům nedělní výhra nad nebezpečným Varnsdorfem. Ten v zimě posílil a minimálně 3 hráči jeho základní sestavy ukázali velmi dobou kvalitu. Pochvalu zaslouží za koncentrovaný výkon nejen tým, ale taky rodiče, kteří se dostavili v hojném počtu a ze zápasu si odnášejí nejen fajn pocit, ale taky ochraptělý hlas.   
Úvodní poměrně nudnou podívanou rozčísl kapitán Vojta Čížek, který po soupeřově ztrátě vypálil nečekaně přes obránce z poměrně ostrého úhlu a na bližší tyči nachytal celkově nejistého gólmana. Aritmu to ale moc neuklidnilo a klukům se dlouho nedařilo dostat Varnsdorf pod tlak. Až před koncem poločasu přišla silná pasáž s několika nebezpečnými průniky po křídlech, které ale pokaždé vyřešil na stoperu výborně hrající kapitán hostí Löbl. 
Ještě než se někteří diváci vrátili z kantýny, nařídil sudí za ruku ve vápně penaltu pro Aritmu. Vojta Čížek však touto možností pohrdl a rozšířil řady našich neúspěšných penaltových exekutorů. Kluky to ale mrzet nemuselo, protože výborně hrající Matěj Vošahlík, na něhož bylo v zápase minimálně 6 faulů, si krásně zpracoval balon a levačkou ho procedil přes brankářovy ruce. 
Kdo čekal, že se zápas v poklidu dohraje, tak se šeredně mýlil. Mezi 55. a 57. minutou Varnsdorf po dvou skvěle kopnutých rozích skóroval. Pamětníkům z řad diváků prolétly před očima vzpomínky na zápasy v Roudnici nebo doma s Českou Lípou. Tentokrát se ale rozdávání bodů nekonalo. Kluci nedopustili, aby na ně padla deka, a tlačili se dál dopředu. V 73. minutě předvedli fotbalovou parádu, kdy Kuba Šedivý potáhl míč po levém křídle, vysunul Jáchyma Glamoše, ten skvostně nacentroval a na zadní tyči míč uklidil do sítě navrátilec po zranění Ondra Pavlečka. 
Hosté se ale nepoložili a dál hrozili hlavně nebezpečnými vysokými míči do šestnáctky. Po jednom ze závarů zvýšil tepovou frekvenci přítomných útočník Varnsdorfu, který orazítkoval břevno naší branky. Definitivní pojistku přidal v nastaveném čase opět Vojta Čížek pěkně zakrouceným přímákem, který oslavila naše sestava secvičeným tanečkem. Příští neděli nás čeká ve Střešovicích proti poslednímu celku tabulky derby Prahy 6. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek