4. kolo, sobota 10.09.2022, 10:00

SK Aritma PrahaFK Viktoria Žižkov

6:1 (2:1)

SK Aritma Praha:

Škapa ( 70. Hlaváček ) - Vošahlík , Grossmann , Dostál , Lacina , Šedivý ( 66. Dyus ) , Čížek , Tříletý , Pavlečka ( 56. Glamoš ) , Kořínek ( 70. Švarc ) , Včelař ( 41. Máca )

FK Viktoria Žižkov:

Kraml - Matějka , Švec , Arient , Straka ( 41. Drdla ) , Kostrh , Kreibich , Pitro ( 56. Brácha ) , Kraml ( 56. Obešlo ) , Keren ( 41. Marci ), Salijevič

Branky: 2x Pavlečka, 2x Kořínek, Grossmann, vlastní - Straka, Kostrh

Žluté karty: Šedivý

Červené karty: 

Rozhodčí: Šteberl - Kosař, Matějka

Diváci: 20

Stadion: ČZU Praha

Ohlasy

FK Viktoria Žižkov:

Trenér Fleišer : " Na tento zápas jsme se připravovali a lehce změnili dosavadní taktiku. Věděli jsme, že soupeř má kvalitní hráče v individuálních dovednostech. 
Začátek zápasu byl boj o každý metr hřiště, dokonce soupeř byl více na naši polovině hřiště a několikrát ohrozil branku. Škapič dobře četl ohrožující situace a spolu s obranou podrželi mužstvo . 
V ojedinělých útocích jsme byli paradoxně nebezpečnější  Bohužel koncovka ještě není naši silnou stránkou, snad nervozita. Hubert přinesl do vývoje zápasu uklidnění, gól 1:0. Naše mužstvo začalo nabírat dech a po rohovém kopu se prosadil Grossi, kde hlavou umístil míč do sítě soupeře. Asi tam byla ještě teč soupeře, takže branka připsána jako vlastní gól. Každopádně 2:0. Vypadalo to, že bychom mohli převzít taktovku hry, ale soupeř měl jiný názor a zakousl se do nás. Po jednom z jeho průniků vypadala situace že Škapič má situaci v souboji pod kontrolou, ale ve snaze zabránit soupeři skórovat ještě Jorik fauloval v šestnátce. Hodně nepřehledná situace. Penalta 2:1. Pak přišel čas naši nervozity. Kluci pracovali zodpovědně, ale mnoho nepřesných přihrávek nás dostávalo pod tlak. Za tohoto stavu rozhodčí ukončil polovinu zápasu. Při poločasové pauze jsme hlavně vedli svěřence ke klidu a vrácení se do zápasu. Hráči sami hodnotili vývoj konstruktivně a povzbuzovali se navzájem do další části hry. Nálada v kabině (resp. v rohu hřiště ) byla skvělá. Ve druhé polovině zápasu jsme převzali postupně taktovku hry a začali se prosazovat i v koncovce. Grossi jako by věděl, že mu nebyl uznán gól přidal z rohu jeho druhý. Skvěle pracoval náš střed a prosazovali se oba krajní záložníci. Po prostřídání musím konstatovat, že příchozí hráči zapadli do rozehrané hry a odvedli kus dobré práce. Chtěl bych hráče pochválit za disciplínu ve hře, za vzájemnou podporu na hřišti a kompatibilitu celého mužstva.  "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek