8. kolo, sobota 08.10.2022, 10:00

SK Aritma PrahaJunior Chomutov

9:0 (1:0)

SK Aritma Praha:

Škapa ( 57. Hošek ) - Vošahlík J., Dostál, Lacina ( 53. Škorňa ), Máca, Čížek, Kiknavelidze ( 57. Včelař ), Pavlečka, Glamoš ( 49. Švarc ), Kořínek, Vošahlík M.

Junior Chomutov:

Faltejsek - Belák, Hek, Kasl, Rezek, Červenka, Titlbach, Kočí, Zaťko ( 56. Štanglica ), Kodad, Podzimek,

Branky: 4x Kořínek, 2x Čížek, Dostál, Pavlečka, Vošahlík

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Blížil - Hornof, Průša

Diváci: 40

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer: " Zápas dvou zcela odlišných poločasů. Tak se dá označit vysoká výhra nad Chomutovem, ve které se do základní sestavy vrátil Vojta, ale chyběli Kamil, Grossi a Šéďa. 

V první půli jsme měli mírnou převahu, která ale dlouho proti dobře bránícímu a organizovanému soupeři nepřinášela šance. Ve 24. minutě zrychlil hru Jáchym, Hubert potáhl po levém křídle, jeho centr napálil zblízka do tyče Pavlis, ale dobíhající Vojta těžkou dorážku uklidil do brány. Chomutov se ale zvednul a některé jeho akce působily naší obraně problémy. 

Druhý poločas psychicky velmi ovlivnila hned první minuta, kdy Jorikův dlouhý nákop uklidil hlavou přes vybíhajícího gólmana do branky Hubert. Aritma v první půli nehrála moc do těla, což se ale po domluvě v šatně změnilo a hosty jsme najednou začali jasně přehrávat. Vojtův krásný roh na zadní tyč uklidil do opuštěné branky Hubert a bylo to 3:0.

Kluci začali hrát jako z partesu a soupeř najednou absolutně netušil, co má hrát. Vzadu vyčníval tvrdě hrající Jorik, velký zápas hráli bratři Vošahlíkovi, ale velkou pochvalu zaslouží všichni, kteří se dostali do hry. 

Fandící publikum nestíhalo počítat branky. Proky výborně získal míč, Hubert obešel gólmana a završil hattrick. Byli jsme tentokrát velmi nebezpeční po rozích. Po jednom z nich se po přiťuknutí od Vojty dostal k hlavičce Matěj Vošahlík a přehodil gólmana.

Klenot jsme si schovali na šestý gól, kdy míč šel od Dana v bráně přes 5 našich hráčů až ke kapitánu Vojtovi, který z 25 metrů trefil šibenici. Naši hráli s chutí, chytře, soustředěně a najednou to byl herní projev, který tak chyběl hlavně v Roudnici. Přesné míče do nohy, dobré zpracování, neustálý pohyb a nabídka.

Sedmý gól dal z penalty Ondra Pavlečka, osmý znovu Hubert chytrým lobem a devátý z přímáku, který vypadl nešťastnému brankáři soupeře, přidal Jorik. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 23. kolo
PříbramAritma Praha
Muži B | 23. kolo
Aritma PrahaPřední Kopanina
U19 | 23. kolo
MeteorAritma Praha
U17 | 23. kolo
MeteorAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 23. kolo
Roudnice nad LabemAritma Praha
U14 | 23. kolo
Roudnice nad LabemAritma Praha
U13 | 23. kolo
Aritma PrahaFK Varnsdorf
U12 | 23. kolo
Aritma PrahaFK Varnsdorf