Branky: Kedra, Škoda - 2x Asanaliev, Řeháček

Žluté karty: Klabouch, Kužel

Rozhodčí: Písek - Tůma, Kocián

Diváci: 50

Stadion: FK Boršov nad Vltavou

Trenér Bůžek: " Do utkání jsme šli s jediným cílem a to soupeře obrat o 3 body. Naši hráči byli dobře nastaveni a začátek zápasu naznačovalo, že soupeř bude tahat za kratší konec. Viděl jsem chuť hráčů, kteří nastoupili do základní sestavy a po deseti minutách začali diktovat tempo hry a určité pasáže hry byly vyspělejší než v předchozích utkání přípravy. Soupeř nám dal dost prostoru a my ho využili. První půle byla z naší strany dominantní a soupeř se jen zmohl na nakopávané míče, které jsme sbírali a snažili se dostat po zisku do naší kombinační hry a to se nám převážně dařilo. Poločas 3:0 pro naše hráče byl základ k úspěchu. A ted' tu máme to ,,ale". Každý zápas má svůj vývoj a taky své nedostatky a ty nedostatky byly na lavičce. Hodně komunikujeme s hráči, že lavička je záloha, která musím mít stejnou kvalitu jako základní sestava, aby trenér, když vystřídá nebo změní základní sestavu, aby neoslabil tým. Opak byl pravdou. V druhé půli jsme nastoupili tak lehkovážně, že nedostoupení hráče a ještě výklusem si myslíme, že soupeř zápas zabalil a naopak se dostával postupně zpět do zápasu. Snížení na 3:1 kluci zbytečně znervózněli. Hra se sice nevyrovnala a místo toho, aby jsme navýšili skóre, přišla hrubá chyba brankáře, kdy míč letěl, jak padající list a sám si ho srazil do brány. Vystřídaní hráči, kteří šli do hry, místo toho, aby uklidnili hru, tak dělali tolik chyb, že jsme se báli o výsledek. Naštěstí soupeř nebyl přesný a i když to občas vypadalo, že hrajeme pouze v šesti, tak si odvážíme důležité 3 body."