Rozhodčí: Beringer A. - Beringer D., Vokolek

Diváci: 30

Stadion: ČZU Suchdol

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Bůžek: " Přijel velmi sebevědomý soupeř, který měl velmi dobrou kvalitu. Naším cílem byl koncentrovaný výkon s dobrou organizací. Nechtěli jsme soupeře dostat do žádné vyložené šance. To se nám sice dařilo, ale my běhali bez míče a soupeř hledal cestu. Obranná fáze z naší strany byla kompaktní a bylo vidět, že nás to bude stát hodně sil. Soupeř nás tlačil a byla vidět i jejich kvalita. Soupeř byl dobře fyzicky příprav a rychlostně byli mnohem lépe vybaveni než my. Díky naší houževnatosti a disciplinovanosti jsme dokázali jejich kombinované útoky odvracet. Pak přišlo naše zaváhání před velkým vápnem a soupeř otevřel skóre. O poločase jsme si řekli další důležité detaily ohledně obraného sytému, a to že jedině celek dokáže ubránit soupeře, který měl o něco větší kvalitu než my. V 56. minutě nedostoupení soupeře ve vápnu a bez důrazu soupeř navýšil na 2:0. Kluci ukázali týmovou sílu, charakter a obrovské odhodlání něco s utkáním udělat a my jsme kluky uklidňovali, že je dostatek času a že ta šance přijde. V 60 minutě po krátkých přihrávkách si řekl o přihrávku Michal Brix mezi stoperem a bekem a běžel sám na brankáře. Do zakončení se nedostal, protože byl faulován ve vápně a byla nařízena penalta. K ní se postavil Oto Krejčí a ten bezproblému snížil na 1:2 a soupeře jsme deptali, protože i když jsme byli málo na míči, dokázali jsme stále organizovaně bránit. Po zisku míče ve středu hřiště v 62. minutě individuální akcí Hussein přihrál přesně na dobře nabíhajícího Michaela Brixe, který prostřelil brankáře mezi nohy a drama bylo na světě. Stav skóre 2:2 a soupeř chtěl ještě toto utkání rozhodnout. Kluci si sáhli na dno svých sil a konečně zjistili co znamená jít přes svůj komfort a že to bolí. Musím celý tým pochválit, ukázali houževnatý výkon s maximálním výkonem a vidím velký potenciál charakteru u některých hráčů, kteří mohou do budoucna být velmi zajímavými hráči."