Škapa - Ransdorf , Grossmann, Vacek (83. Červeňákov), Pavlečka, Jelínek (46.Švarc ), Brinza , Procházka (75. Kiknavelidze ), Tříletý ,Vyhnal (83. Lacina ), Hutter

Marandici - Šebek, Babynets (46. Kalfiřt ), Přenosil (46. Smutný ), Slavíček , Kaftan , Tychtl , Kadlec (87. Tarka ), Mázdra , Březina (46. Sadovskij )

Žluté karty: Kuta

Rozhodčí:  Hruška - Polena, Křenek

Diváci: 23

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Kubr S.: " Po špatném vstupu do utkání, kdy jsme přežili 2 až 3 gólové příležitosti soupeře, které mohli rozhodnout o úplně jiném průběhu. Naštěstí jsme se oklepali a dostali se zpět do utkání. Začínali jsme soupeře přehrávat a naše převaha vyústila ve vedoucí branku. Druhý poločas začal nejhůře jak mohl a po brejku při ztrátě z našeho vhazování na útočné polovině jsme inkasovali na 1:1. Zbytek druhého poločasu jsme byli stále aktivnějším týmem a sahali jsme i po vítězství, bohužel jsme ale neproměnili dva samostatné nájezdy a tak jsme byli z remízy zklamaní.
Doufám, že v dalších kolech navážeme na výkon v tomto utkání a budeme pokračovat tímto směrem a nastavením. "