Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Arsenal Česká Lípa - SK Aritma Praha 0:2 (0:2)

11.08.2019 | Roman Kunc

Vynikající vstup do soutěže. 

1. kolo | Sobota 10.08.2019, 17:00 | Městský stadion U Ploučnice
 

FK Arsenal Česká Lípa - SK Aritma Praha

0:2

0:2

Branky: Rys,  Štohanzl

Žluté karty: 58. Mígl , 79.  Duda , 86.  Kaňkovský - 70.  Frnoch , 89.  Rys

Červené karty: 72. Mígl

Rozhodčí: Novotný - Fišer, Nejedlo

Diváci: 250

FK Arsenal Česká Lípa: A. Kadlec - K. Provazník , Š. Duda , P. Malý - L. Valta , M. Žižka (79. L. Mikysa ) , L. Mígl , M. Lakatoš (83. O. Hrdlička ) - Š. Hodač , T. Karlík , K. Kaňkovský

SK Aritma Praha: J. Stareček - J. Štohanzl (81. J. Beneš ) , D. Baran (72. F. Turbák ) , P. Rys (89. M. Pivrnec ) , R. Turák (64. J. Junek ) , J. Troníček , M. Polom , T. Ielitro , D. Frnoch , T. Modr (90. D. Kocour ) , M. Bedrna

Komentář
 
 
 

Úvod českolipským hráčům nevyšel, v sedmé minutě prohrávali 0:1, kdy se po nedorozumění v defenzívě dostal k míči pražský hráč Rys, prošel do vápna a pak poslal střelu k tyči 0:1. Ve 14.minutě českolipský Žižka vystihl přihrávku gólmana a z brejku minul branku. Následovala šance Dudy, který chtěl přehodil vyběhnuvšího gólmana Starečka, jenže ten jeho úmysl zlikvidoval. Ve 22.minutě přišla pro českolipský tým další sprcha, stejně jako při prvním góle, udělali ve středu hřiště chybu, čehož využil Štohanzl ke střele k protější tyči 0:2.

Ve druhém poločase soupeř hru již kontroloval, měl několik šancí, které nevyužil. I Lípa se snažila. V 60.minutě po centru Lakatoše hlavičkoval nad branku Kaňkovský. Poté přišla smolná 72.minuta pro českolipského Mígla, který po druhé žluté musel opustit hřiště. Čehož soupeř využil a vklidu dohrál toto první divizní utkání a zaslouženě si připsal tři body.

 

zdroj: Arsenal Česká Lípa

 
 
 
Ohlasy

Arsenal - trenér Ješata Dušan :

My, jsme první utkání nezvládli, protože jsme v prvním poločase do dvacáté minuty udělali dvě chyby. Soupeř nás potrestal a potom měl již utkání pod kontrolou. My, jsme bohužel nepředvedli výkon z pohárového utkání, kdy jsme bojovali srdcem a nasazením. Mrzí mě nedisciplinovanost Mígla, který se nechal zbytečně vyloučit.

 
 

Aritma Praha - trenér Kubr Tomáš:

Jsem spokojený ze ziskem tří bodů, vyhráli jsme zaslouženě. Naše hra vypadala celkem dobře. Do šancí jsme se dostávali, jak po stranách, tak i středem. Je to začátek a my jsme o soupeři nic nevěděli, ale zvládli jsme to.

2020 - nábor

 

  

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS