Utkání

Muži A: Fortuna Divize

MOL CUP, sobota 3. 8. 2019, Pod Husovými sady

FC RokycanySK Aritma Praha

1:2 (0:2)
1. kolo, sobota 10. 8. 2019, Městský stadion U Ploučnice

FK Arsenal Česká LípaSK Aritma Praha

0:2 (0:2)
MOL CUP, středa 14. 8. 2019, Admira Kobylisy

SK Aritma PrahaFK Admira Praha

0:1 (0:1)
2. kolo, sobota 17. 8. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaMFK Dobříš

2:0 (1:0)
3. kolo, sobota 24. 8. 2019, Stadion Františka Kloze

SK KladnoSK Aritma Praha

0:1 (0:1)
4. kolo, sobota 31. 8. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Baník Most - Souš

1:2 (1:2)
5. kolo, sobota 7. 9. 2019, Městský areál Šamotka

TJ TATRAN RakovníkSK Aritma Praha

1:3 (0:1)
6. kolo, sobota 14. 9. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSK Český Brod

0:1 (0:1)
7. kolo, sobota 21. 9. 2019, FK Ostrov

Fotbalový klub Ostrov, z.s.SK Aritma Praha

2:1 (1:1)
8. kolo, sobota 28. 9. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Meteor Praha VIII

0:1 (0:0)
9. kolo, neděle 6. 10. 2019, Městský stadion L.Nováka

Fotbalový klub SEKO LOUNYSK Aritma Praha

0:1 pk (0:0)
10. kolo, sobota 12. 10. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSK Slaný

1:0 (0:0)
11. kolo, sobota 19. 10. 2019, SK Štětí

SK ŠtětíSK Aritma Praha

2:1 pk (0:0)
12. kolo, sobota 26. 10. 2019

SK Aritma PrahaFK Olympia Březová

3:2 pk (1:2)
13. kolo, sobota 2. 11. 2019, FK Neratovice - Byškovice

FK Neratovice - ByškoviceSK Aritma Praha

1:3 (0:1)
14. kolo, pátek 8. 11. 2019, Kultura a sport Chomutov

FC ChomutovSK Aritma Praha

1:0 (1:0)
15. kolo, sobota 16. 11. 2019, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFotbalový klub Brandýs n.L.

1:3 (1:0)
16. kolo, sobota 7. 3. 2020

SK Aritma PrahaFK Arsenal Česká Lípa

1:0 pk (0:0)
17. kolo, sobota 14. 3. 2020

MFK DobříšSK Aritma Praha

18. kolo, sobota 21. 3. 2020

SK Aritma PrahaSK Kladno

19. kolo, sobota 28. 3. 2020

FK Baník Most - SoušSK Aritma Praha

20. kolo, sobota 4. 4. 2020

SK Aritma PrahaTJ TATRAN Rakovník

21. kolo, pátek 10. 4. 2020

SK Český BrodSK Aritma Praha

22. kolo, sobota 18. 4. 2020

SK Aritma PrahaFotbalový klub Ostrov, z.s.

23. kolo, neděle 26. 4. 2020

FK Meteor Praha VIIISK Aritma Praha

24. kolo, pátek 1. 5. 2020

SK Aritma PrahaFotbalový klub SEKO LOUNY

25. kolo, sobota 9. 5. 2020

SK SlanýSK Aritma Praha

26. kolo, sobota 16. 5. 2020

SK Aritma PrahaSK Štětí

27. kolo, neděle 24. 5. 2020

FK Olympia BřezováSK Aritma Praha

28. kolo, sobota 30. 5. 2020

SK Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

29. kolo, sobota 6. 6. 2020

SK Aritma PrahaFC Chomutov

30. kolo, sobota 13. 6. 2020

Fotbalový klub Brandýs n.L.SK Aritma Praha

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

Rozpisy zápasů