Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tatran Rakovník - Aritma Praha 1:3 (0:1)

07.09.2019 | Roman Kunc

Střídající hrači rozhodli, narozdíl od české reprezentace v Kosovu,  o cenném vítezství v Rakovníku v závěrečné desetiminutovce. 

 

5. kolo | Sobota 07.09.2019, 10:15 | Městský areál Šamotka
 

TJ TATRAN Rakovník - SK Aritma Praha

1:3

0:1

Branky: Rothe - Frnoch,  Glasnovič,  Macek

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Haleš - Šob,  Erlebach 

TJ TATRAN Rakovník: P. Kabele - D. Vild ( 85. E. Stojka) , V. Hradecký , P. Vecka , K. Omovie , L. Hrobník , T. Rothe , P. Kučera , A. Nesládek , M. Verner , J. Bredler

SK Aritma Praha: J. Stareček - F. Turbák , J. Beneš , P. Rys (89. T. Modr ) , M. Glasnovič , J. Troníček , M. Polom , F. Podobský (74. M. Macek ) , D. Frnoch , M. Pivrnec (68. R. Turák ) , M. Bedrna

Komentář
 
 
 

fotogalerie ze zápasu na fotbalunas.cz

Potřetí v této soutěžním ročníku jsme zavítali na hřiště soupeře a potřetí jsme dokázali přivézt tři body. Tentokrát jsme hostovali na hřišti nevyzpytatelného Tatranu Rakovník, který se zatím pohyboval ve druhé polovině tabulky. Před utkáním vydatně pršelo a trávník byl mokrý, ale v dobrém stavu. Utkání jsme začali sebevědomě, domácí jsme do ničeho nepouštěli a ve 13. minutě jsme po perfektně zahrané standardní situaci blízko rohového praporku skórovali krásnou hlavičkou Dana Frnocha a ujali se vedení 1:0. Nicméně postupem času naše aktivita zeslábla, Tatran se začal dostávat do hry, kdy si vypracoval několik slušných příležitostí. Naštěstí jsme do kabin odcházeli s jednogólovým vedením.

Do druhého poločasu jsme vstoupili nekoncentrovaně, ztráceli jsme laciné míče při rozehrávce a domácí toho využili, když v 51. minutě vyrovnali po střele uvnitř pokutového území na 1:1. naštěstí nás tato obdržená branka probudila a naše aktivita se postupně probouzela. Mužstvo domácích jsme dostávali více a více pod tlak a vypracovali si i několik velice dobrých šancí, které jsme ale neproměnili. S blížícím se koncem utkání jsme tlak vystupňovali a v 82. jsme po nádherné akci a dorážce Macka šli do vedení 2:1. Do konce utkání se ještě prosadil Marin Glasnovič, který zaznamenal svojí první branku po návratu ze zahraničí a zpečetil naší výhru 3:1.

2020 - nábor

 

  

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS