Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aritma -Slaný 1:0 ( 0:0 )

12.10.2019 | Roman Kunc

Za krásného počasí těsná výhra nad Slaným o které rozhodl střídající Filip Turbák. 

10. kolo | Sobota 12.10.2019, 10:15 | SK Aritma Praha
 

SK Aritma Praha - SK Slaný

1:0

0:0

Branky: Turbák

Žluté karty: Kocour,  Frnoch,  Bedrna - Mareš,  Pospíšil

Červené karty: 

Rozhodčí: Trysna - Slavíček,  Opočensky

SK Aritma Praha: J. Stareček - R. Turák , T. Modr , D. Kocour (46. J. Štohanzl ) , M. Glasnovič (90. P. Vávra ) , J. Troníček , F. Podobský (46. J. Beneš ) , T. Ielitro , D. Frnoch , M. Pivrnec (70. F. Turbák ) , M. Bedrna

SK Slaný: M. Sedlák J. Maroušek , O. Zelenka (66. M. Holly ) , M. Jaráb , M. Pospíšil (82. M. Macháček ) , M. Mareš , B. Nádeníček , J. Galbavý (65. J. Trnka ) , T. Vimr (77. T. Kubík ) , L. Křeček , J. Kubaška

Komentář
 
 
 

Slánští se většinu zápasu bránili a dobře hrající Aritma kupila jednu šanci vedle druhé. První vytáhl skvěle chytající hostující Sedlák už po minutě hry. Těžký zákrok měl rovněž proti ráně Pivrnce, kterou zkrotil až napodruhé. Slánští mohli jít do vedení před poločasem po hlavičce Křečka, jenže ta mířila vedle. Slánští se v prvním poločase dostali před domácího brankáře Starečka několikrát, ale vždy jim chyběl krůček nebo více důrazu.

Do druhé půle nastoupili domácí s dvojicí nových hráčů a Beneš i zmíněný Štohanzl, hru Aritmy oživili. Nejdřív však hrozili spíše hráči hostujícího mužstva, avšak Mare pálil nad a Nádeníček po centru Marouška hlavičkoval jen do náručí Starečka.

Pak už úřadovala hlavně Aritma. Před Sedlákem se objevil v jasné pozici Turák, ale nechal si míč vzít. V 78. minutě už udeřilo. Po autu domácích přišla přihrávka až k zadní tyči, kde střídajícímu Turbákovi pouze stačilo nastavit nohu a míč skončil v síti. I pak měli šance hlavně Pražané, ale Sedlák už vše pochytal. Jeho týmu to ovšem nepomohlo.

 

Tomáš Bečvář

2020 - nábor

 

  

 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS