Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Plán domácích zápasů Aritma podzim 2018          šatny : 42.týden 15.10. - 21.10.2018

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Muži B

B-tým prohrál

14.10.2018 | Petra Bařinová

B-tým se ujal již ve 3.minutě vedení po brance Petráka. Nakonec byl šťastnější domácí tým, který dokázal ve druhém poločase otočit skóre. Celý článek

B-tým neudržel vedení proti Zlíchovu

08.10.2018 | Petra Bařinová

B-tým ztratil vedení proti oslabenému soupeři v závěru utkání a musí se spokojit s bodem za remízu 2:2 Celý článek

B-tým se dostal do čela Aritma cupu

10.03.2018 | Petra Bařinová

B-tým se dostal do čela Aritma cupu po výhře nad dosud neporaženými Řepy a pokud v posledním kole nezaváhá stane se letošním vítězem Aritma cupu. Celý článek

Narozeniny: Legendární Václav Kosík 78. let