3. kolo, sobota 19.08.2023, 10:00

ABC Braník fotbalSK Aritma Praha

3:1 (0:0)

ABC Braník fotbal:

Voldán - Hejduk D. (70. Hejduk F. ), Kučera (46. Heger ) , Karpov, Nykyforuk , Hejduk , Beránek ( 46. Moravec ), Kacian , Kundrát ( 46. Šonka ), Stehlík , Kozák ( 70. Kvapil )

SK Aritma Praha:

Kolda - Mareš, Ransdorf , Kubr (53. Barčák ), Migdal (66. Vožický ), Jakubka (59. Lassig ), Sobota, Busek, Novotný, Bartoš (53. Ibl ), Šaljič ( 53. Pospíšil )

Branky: Hejduk, Moravec, Kvapil - Novotný

Žluté karty: Karpov, Beránek - Ransdorf, Novotný

Červené karty: 

Rozhodčí: Jakl -  Kloubek, Valečka

Diváci: 60

Stadion: Braník

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Maršál: " Začali jsem pod tlakem soupeře tak jak jsem chtěli a soupeř zahrozí pouze z náhodných uklouznutí a odskoků u gólmana, ale nestačilo to. My jsme naopak hrozili z protiútoků přes strany. V poslední vteřině prvního poločasu nevyužil nájezdu na gólmana Jakubka, který při zakončení podklouzl. Do druhého poločasu jsme vstoupili zle a to po inkasování zbytečného gólu z nedorozumění v našem vápně. Trochu překvapení kluci vzápětí dostali další gól. Třetí gól jsme obdrželi po centru, který rukou netrefil náš brankář a s tečí se míč odrazil do hlavy běžícího soupeře a do brány. Nucené střídání kvůli zraněním klukům mentálně nepomohlo a tak se naše hra více rozpadala. Dále jsme, ale měli šance na góly z náběhů a protiútoků. Snížení přišlo po rohu v 80'. Kluci se nevzdali a dále využívali chyb a protiútoků, ale další dvě tutovky neskončili v síti. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků