22. kolo, neděle 14.04.2024, 10:00

Junior ChomutovSK Aritma Praha

1:13 (0:6)

Branka Aritma: Duda.


Rozhodčí: Kocourek

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér: " Při našem prvním jarním výjezdu jsme chtěli navázat na sérii výjezdů bez porážky, a také si zahrát utkání, kdy můžeme být více v klidu. Lehkou komplikací byly absence kvůli zranění a nemocem, kvůli nimž jsme jeli na zápas s 11 hráči, ale kluci dokázali i tak nasadit a držet tempo, kterému soupeř nestačil. 
První třetina byla plná ztrát a nervózního oťukávání se, ale postupně jsme začali více ovládat hru a zaslouženě soupeři vstřelili 4 góly (Vránek po akci z křídla, Kalaš střela z hranice vápna, Komárek a Břešťál po dobré kombinaci do vápna). I přes toto vedení jsme ale nebyli spokojení se hrou, jelikož jsme se často zbytečně cpali dopředu, a to i v momentě, kdy na nás byla viditelná únava z předchozích soubojů. Soupeřovy protiútoky naštěstí naše obrana dokázala likvidovat většinou už v zárodku. 
Druhou třetinu jsme přidali další čtyři góly (Kalhous dva po průnikovkách do vápna, Krejčí a Marguerite rány z cca 25 metrů), ale herně to stále skřípalo. Stále jsme zbytečně plýtvali silami našimi ztrátami míče vynucené cpaním hry do útoku v místě, kde bylo plno. Před poslední třetinou jsme na to znovu upozornili, a konečně to bylo na hřišti vidět. Míč jsme soupeři v této třetině půjčili jen do pár protiútoků, a sami jsme trpělivě kombinovali a tvořili si šance. Unavený soupeř na naší hru již nedokázal reagovat a tak dostal dalších pět gólů. Tuto třetinu jsme konečně předvedli to, čeho jsme schopní, a chytře jsme si došli pro výhru.
Chválím bojovnost, řešení akcí před bránou, a naší hru na míči poslední třetinu."

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 28. kolo
Aritma PrahaDoubravka
Muži B | 28. kolo
RadotínAritma Praha
U19 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice
U17 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U14 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U13 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha
U12 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha