1. kolo, sobota 10.08.2019, 17:00

FK Arsenal Česká LípaSK Aritma Praha

0:2 (0:2)
Roman Kunc | | Muži A

Arsenal Česká Lípa - SK Aritma Praha 0:2 (0:2)

Vynikající vstup do soutěže. 

FK Arsenal Česká Lípa:

A. Kadlec - K. Provazník , Š. Duda , P. Malý - L. Valta , M. Žižka (79. L. Mikysa ) , L. Mígl , M. Lakatoš (83. O. Hrdlička ) - Š. Hodač , T. Karlík , K. Kaňkovský

SK Aritma Praha:

J. Stareček - J. Štohanzl (81. J. Beneš ) , D. Baran (72. F. Turbák ) , P. Rys (89. M. Pivrnec ) , R. Turák (64. J. Junek ) , J. Troníček , M. Polom , T. Ielitro , D. Frnoch , T. Modr (90. D. Kocour ) , M. Bedrna

Branky: Rys,  Štohanzl

Žluté karty: 58. Mígl , 79.  Duda , 86.  Kaňkovský - 70.  Frnoch , 89.  Rys

Červené karty: 72. Mígl

Rozhodčí: Novotný - Fišer, Nejedlo

Diváci: 250

Stadion: Městský stadion U Ploučnice

Komentář

Úvod českolipským hráčům nevyšel, v sedmé minutě prohrávali 0:1, kdy se po nedorozumění v defenzívě dostal k míči pražský hráč Rys, prošel do vápna a pak poslal střelu k tyči 0:1. Ve 14.minutě českolipský Žižka vystihl přihrávku gólmana a z brejku minul branku. Následovala šance Dudy, který chtěl přehodil vyběhnuvšího gólmana Starečka, jenže ten jeho úmysl zlikvidoval. Ve 22.minutě přišla pro českolipský tým další sprcha, stejně jako při prvním góle, udělali ve středu hřiště chybu, čehož využil Štohanzl ke střele k protější tyči 0:2.

Ve druhém poločase soupeř hru již kontroloval, měl několik šancí, které nevyužil. I Lípa se snažila. V 60.minutě po centru Lakatoše hlavičkoval nad branku Kaňkovský. Poté přišla smolná 72.minuta pro českolipského Mígla, který po druhé žluté musel opustit hřiště. Čehož soupeř využil a vklidu dohrál toto první divizní utkání a zaslouženě si připsal tři body.

 

zdroj: Arsenal Česká Lípa

Ohlasy

FK Arsenal Česká Lípa:

Arsenal - trenér Ješata Dušan :

My, jsme první utkání nezvládli, protože jsme v prvním poločase do dvacáté minuty udělali dvě chyby. Soupeř nás potrestal a potom měl již utkání pod kontrolou. My, jsme bohužel nepředvedli výkon z pohárového utkání, kdy jsme bojovali srdcem a nasazením. Mrzí mě nedisciplinovanost Mígla, který se nechal zbytečně vyloučit.

SK Aritma Praha:

Aritma Praha - trenér Kubr Tomáš:

Jsem spokojený ze ziskem tří bodů, vyhráli jsme zaslouženě. Naše hra vypadala celkem dobře. Do šancí jsme se dostávali, jak po stranách, tak i středem. Je to začátek a my jsme o soupeři nic nevěděli, ale zvládli jsme to.

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice