17. kolo, pátek 07.04.2023, 10:00

FK Viktoria ŽižkovSK Aritma Praha

3:1 (1:1)

FK Viktoria Žižkov:

Burbak - Lancz, Stěpčuk, Lanc ( 67. Fojtek ), Švec, Klouda , Kostrh , Straka, Kreibich ( 59. Brácha ), Švec ( 76. Havran ) , Salijevič

SK Aritma Praha:

Škapa - Máca, Kiknavelidze, Lacina , Šedivý, Čížek, Tříletý, Švarc ( 59. Momado ), Vošahlík, Pavlečka , Kolář

Branky: 2x Salijevič, Švec - Švarc

Žluté karty: Šedivý

Červené karty: 

Rozhodčí: Michalec - Miška, Sloup

Diváci: 20

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Fleišer : " Tento zápas se mně opravdu komentuje hodně špatně. Před utkáním nám moc věci do karet nehrálo. Onemocnění zkušené stoperské dvojice Dan, Jorik, odjezd dvou hráčů ze základu na velikonoční svátky, nebylo pro nás dobrým vstupním bodem. Abych nebrečel, po dlouhé době zranění se vrátil Máca a Sebík a navrátilec k týmu Mára. Určitě velkým pozitivem bylo i domácí hřiště, které vyjednal sekretář našeho klubu a za to mu patří dík.
Začali jsme dobře , kluci dodržovali pokyny trenérů do posledního detailu. Na obrané čtveřici byla vidět velká nervozita, ale tu kluci nahradili bojovností. Měli jsme směrem dopředu lehce více ze hry . 13 min. Matěj se tlačí do zakončení , bohužel spálená tutovka. 14 min. protiútok, David zázračně vytahuje těžkou střelu mimo branku. 26 min. Kamil krásná střela k tyči z větší vzdálenosti , brankář soupeře vytahuje. 27.min. trma vrma u naší branky, špatné odkopnutí, soupeř posílá z pozice zády k bráně míč přes Davida 1:0. Bohužel při tomto gólu se projevila nevyhranost dlouho absentujících hráčů . Naši kluci zvýšili otáčky a tlačili se do zakončení, soupeř byl hodně nejistý. 33. min. nádherná kombinace Vojta-Šéďa, míč v boční síti. Ihned protiútok soupeře David je jistý, chytá, míč, je bezpečně v jeho rukavicích. Náš tlak narůstá, hrozíme nebezpečnými útoky. 32. min. Proky nádherně 1:1. Teď musíme soupeře dorazit. Konec první půlky utkání nám bere zužitkování našeho tlaku.
V kabině jsme si řekli, že to musíme zvládnout a vletět na soupeře, naordinovali jsme vysoký presink. Prvních 10. min. naši hráči měli více ze hry, 50. min. Pavlis-Matěj , střela, brankář chytá. 52. min. Pavlis střela do boční sítě. Pak přišlo mávnutí proutkem. Naše hra se rozpadla. Obrana byla více nejistá, nedařili se přihrávky, propadali jsme herně i pozičně. Zkušenější hráči jako je Vojta, brali hodně hru na sebe. Když se nedaří, prostě to nejde. Po mnoha našich zkažených míčů soupeř v 58. min. po pěkné akci zvyšuje na 2:1. Nevzdali jsme to a opět zvýšili tlak, posílili útok Markem, bohužel, nešlo to. Rohový kop soupeře, nejistota v našich řadách. Uff ustáli jsme, odražený míč, střela , David na svém místě, ale vypadává mu míč z rukavic ? 3:1. Po zápase jsem se Davida ptal na tuto situaci. Dostal při střele balónem do choulostivých míst. Instinkty jsou v tuto chvíli na prvním místě, naprosto chápu.
Zápas byl prakticky rozhodnut. Soupeř si byl vědom naší lehké převahy, proto vítězství náležitě oslavil. Nezbývá nám, než blahopřát Viktorce k vítězství. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 29. kolo
Aritma PrahaSK OTAVA Katovice
Muži B | 29. kolo
TJ AFK SLIVENECAritma Praha
U19 | 29. kolo
Aritma PrahaFC Slavia Karlovy Vary
U17 | 29. kolo
Aritma PrahaFC Slavia Karlovy Vary

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 33. kolo
StřešoviceAritma Praha
U14 | 33. kolo
StřešoviceAritma Praha
U13 | 29. kolo
DěčínAritma Praha
U12 | 29. kolo
DěčínAritma Praha