J. Žežulka - J. Slabyhoud (46. D. Boubín ) , Š. Vošta , L. Chalupa , L. Tománek (69. J. Koláček ) , J. Šrédl , J. Černý (69. J. Sergijenko ) , D. Nsingani (82. M. Kopecký ) , A. Beneš , K. Schulz , . Selyvonenko

P. Pelc - M. Zerner , J. Dragošek , D. Pelc, F. Pavlovský , O. Jakoubek , M. Havlíček (92. P. Šustek ), M. Šlégr (69. D. Petránek ) , J. Záhoř , J. Tsvetanov (82. O. Černý ) , M. Bedrna

Branky: Beneš, Vošta - 2x Jakoubek, Havlíček

Rozhodčí: Belei - Pšanský, Koubek

Diváci: 33

Zdroj: fotbalunas.cz

První půlhodina jasně pro domácí

Zlíchov věděl, že je v zápase se třetím celkem tabulky nečeká nic jednoduchého. Do utkání chtěl proto vstoupit hned o začátku aktivně a to se také povedlo.

Po čtvrhodině hry dostal domácí do vedení Adam Beneš, který si připsal druhou branku v sezóně.

O dalších 15 minut později to bylo již 2:0, když se za domácí prosadil jejich nejlepší střelec Štěpán Vošta.

Za stavu, kdy prohráváte o dvě branky již není co ztratit a to samé si řekla i Aritma. Začala více útočit a snížení přišlo po nádherném gólu 19letého Ondřeje Jakoubka z 38. minuty. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

V obratu měl prsty Jakoubek

Domácí si chtěli vedení ve druhém poločase udržet, začali aktivně, avšak v 53. minutě po akci Jakoubka srovnal Michal Havlíček.

O 4 minuty později poslal hosty v utkání poprvé do vedení svou druhou brankou v zápase Ondřej Jakoubek.

Následně se odehrával skutečný boj mezi oběma týmy, kdy Zlíchov chtěl vyrovnat a Aritma výsledek pojistit.

Zlíchovu se však Petra Pelce v brance již prostřelit nepodařilo a na druhé straně se skvělými zákroky několikrát zaskvěl Jan Žežulka a i proto již v utkání další gól nepadl a Aritma v zajímavém utkání porazila Zlíchov 3:2 a přeťala mu tak vítěznou šňůru, která trvala 3 zápasy.

Trenér Prokeš: " Zápas, který místo na poločasy by se dal rozdělit z našeho pohledu na třetiny. Kdy v prvních 30 minutách jsme byli hrozní a zaslouženě jsme prohrávali 2:0. Po té jsme se začali zvedat, což bylo způsobeno i tím že domácím docházely síly. Po té jsme snížili nádherným gólem Jakoubka a obraz hry se překlopil na naší stranu. Začátek druhé půle jsme začali lehce nervózně, alepoté jsme během 5 minut dali dva góly a momentum utkání dostali na naší stranu. Posledních 30 minut byl boj z obou stran, kdy domácí se snažili srovnat a my navýšit, ale žádná ze šancí se neujala a tak jsme získali pro nás důležité 3 body."