Utkání

Muži B: 1.A třída skupina B

1. kolo, neděle 6. 8. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Meteor Praha VIII

4:3 (3:1)
2. kolo, pátek 11. 8. 2023, Uhelné sklady tráva

SK Uhelné sklady PrahaSK Aritma Praha

2:3 (0:2)
3. kolo, neděle 20. 8. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaTJ Slovan Bohnice

6:0 (2:0)
4. kolo, neděle 27. 8. 2023

Spartak KbelySK Aritma Praha

3:3 (2:1)
5. kolo, neděle 3. 9. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFK Řeporyje

3:1 (0:1)
6. kolo, sobota 9. 9. 2023

Prague RaptorsSK Aritma Praha

1:4 (0:3)
7. kolo, neděle 17. 9. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSportovní klub Modřany

1:0 (0:0)
8. kolo, neděle 24. 9. 2023, FC Přední Kopanina

FC Přední KopaninaSK Aritma Praha

6:2 (2:1)
9. kolo, neděle 1. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFotbalový klub Zlíchov 1914

4:3 (2:2)
10. kolo, neděle 8. 10. 2023

Sportovní klub ZbraslavSK Aritma Praha

4:3 (1:3)
11. kolo, neděle 15. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma Praha1999 Praha

6:3 (3:2)
12. kolo, sobota 21. 10. 2023

Sportovní klub Libuš 838, o.s.SK Aritma Praha

0:1 (0:1)
13. kolo, neděle 29. 10. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaOlympia Radotín

1:2 (1:0)
14. kolo, neděle 5. 11. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaTJ AFK SLIVENEC

4:0 (2:0)
15. kolo, neděle 12. 11. 2023, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSokol Cholupice

2:0 (2:0)
17. kolo, neděle 10. 3. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSK Uhelné sklady Praha

1:2 (1:1)
18. kolo, sobota 16. 3. 2024

TJ Slovan BohniceSK Aritma Praha

1:1 (1:1)
19. kolo, sobota 23. 3. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSpartak Kbely

0:2 (0:1)
20. kolo, sobota 30. 3. 2024

FK ŘeporyjeSK Aritma Praha

1:1 (0:1)
21. kolo, neděle 7. 4. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaPrague Raptors

2:3 (1:1)
22. kolo, sobota 13. 4. 2024

Sportovní klub ModřanySK Aritma Praha

0:1 (0:0)
23. kolo, neděle 21. 4. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaFC Přední Kopanina

4:2 (2:0)
24. kolo, sobota 27. 4. 2024

Fotbalový klub Zlíchov 1914SK Aritma Praha

2:3 (2:1)
25. kolo, neděle 5. 5. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSportovní klub Zbraslav

3:1 (0:0)
26. kolo, sobota 11. 5. 2024, Motorlet

1999 PrahaSK Aritma Praha

2:4 (2:1)
27. kolo, neděle 19. 5. 2024, SK Aritma Praha

SK Aritma PrahaSportovní klub Libuš 838, o.s.

6:0 (2:0)
28. kolo, sobota 25. 5. 2024

SC RadotínSK Aritma Praha

29. kolo, neděle 2. 6. 2024

TJ AFK SLIVENECSK Aritma Praha

30. kolo, sobota 8. 6. 2024

Sokol CholupiceSK Aritma Praha

16. kolo, sobota 15. 6. 2024

FK Meteor Praha VIIISK Aritma Praha

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 28. kolo
Aritma PrahaDoubravka
Muži B | 28. kolo
RadotínAritma Praha
U19 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice
U17 | 28. kolo
Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U14 | 28. kolo
Aritma PrahaArsenal Česká Lípa
U13 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha
U12 | 28. kolo
FC Slavia Karlovy VaryAritma Praha

Rozpisy zápasů