Habrdle - Peca ( 86. Lacko ) , Holý , Hříbal , Kupec , Fialka , Mašek , Vokáč ( 79. Guláš ) , Vošáhlík , Nguyen ( 79. Novák ) , Fiala ( 86. Jandák )

Losei ( 72. Kolda ) - Dvořák , Migdal ( 72. Mareš ) , Vožický , Jakubka (51. Pospíšil ) , Busek , Hagino ( 51. Wolf ) , Novotný , Bartoš, Nedorost , Ibl

Žluté karty: Holý, Fialka, Vošahlík - Hagino, Nedorost, Mareš

Červené karty:

Rozhodčí: Pašek - Pácl, Lepeš

Diváci: 100

Ohlasy

Trenér Maršál: " Poslední Litvínov začal aktivně a kombinací převážně zleva hodně hrozil už od začátku. My jsme na mokré trávě nebyli schopni kombinovat a nedůslednost v nahrávkách a soubojích nám hodně komplikovala hru. Hrozili jsme ze standartních situací a v 19' jsme uspěli z rohu. Zbytek poločasu jsme se bránili a díky Dimovi úspěšně. Druhý poločas jsme se pořád nebyli schopni zvednout a dále jsme byli pod tlakem. V 70' minutě jsme zvýšili na 0:2 a hned jsme mohli přidat další gól, ale tutovku jsme neproměnili. Dál jsme se tak bránili tlaku soupeře a Dimův špatný výkop vrátili hned do otevřené brány a snížili. Intenzivní koncovku kluci ustáli a odvážíme 3 body. "