FC ChomutovSK Aritma Praha

1:0 (1:0)
Roman Kunc | | Muži A

Chomutov - Aritma 1:0 ( 1:0 )

Aritma sice dostala kapitána domácích Patrika Gedeona na kolena, bohužel to nestačilo na bodový zisk.

FC Chomutov:

Švejda - Kubík,Svoboda ( 88. Kibal ), Klimeš,Hříbal, Gedeon ,Vávra ( 67. Janošík ), Boček, Pěnička (83. Zeman ),Mužík ,Chaloupka ( 78. Maršálek )

SK Aritma Praha:

Stareček - Bedrna, Pivrnec (75. Beneš ), Frnoch,Vávra (82. Podobský),Turbák,Troníček,Glasnovič, Ielitro, Modr, Štohanzl

Komentář

Páteční utkání za umělého osvětlení na pěkném stadionu v Chomutově pro nás nebyl vítězný. Přestože jsme si v prvním poločase vytvořili více brankových příležitostí, domácí se gólem do šatny ujali vedení 1:0.
Ve druhém poločase přibylo brankových příležitostí na obou stranách, ale žádná neskončila v síti. Odcházíme bohužel poraženi v utkání, které by si zasloužilo remízový výsledek.