10. kolo, sobota 12.10.2019, 10:15

SK Aritma PrahaSK Slaný

1:0 (0:0)
Roman Kunc | | Muži A

Aritma -Slaný 1:0 ( 0:0 )

Za krásného počasí těsná výhra nad Slaným o které rozhodl střídající Filip Turbák. 

SK Aritma Praha:

J. Stareček - R. Turák , T. Modr , D. Kocour (46. J. Štohanzl ) , M. Glasnovič (90. P. Vávra ) , J. Troníček , F. Podobský (46. J. Beneš ) , T. Ielitro , D. Frnoch , M. Pivrnec (70. F. Turbák ) , M. Bedrna

SK Slaný:

M. Sedlák J. Maroušek , O. Zelenka (66. M. Holly ) , M. Jaráb , M. Pospíšil (82. M. Macháček ) , M. Mareš , B. Nádeníček , J. Galbavý (65. J. Trnka ) , T. Vimr (77. T. Kubík ) , L. Křeček , J. Kubaška

Branky: Turbák

Žluté karty: Kocour,  Frnoch,  Bedrna - Mareš,  Pospíšil

Červené karty: 

Rozhodčí: Trysna - Slavíček,  Opočensky

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář

Slánští se většinu zápasu bránili a dobře hrající Aritma kupila jednu šanci vedle druhé. První vytáhl skvěle chytající hostující Sedlák už po minutě hry. Těžký zákrok měl rovněž proti ráně Pivrnce, kterou zkrotil až napodruhé. Slánští mohli jít do vedení před poločasem po hlavičce Křečka, jenže ta mířila vedle. Slánští se v prvním poločase dostali před domácího brankáře Starečka několikrát, ale vždy jim chyběl krůček nebo více důrazu.

Do druhé půle nastoupili domácí s dvojicí nových hráčů a Beneš i zmíněný Štohanzl, hru Aritmy oživili. Nejdřív však hrozili spíše hráči hostujícího mužstva, avšak Mare pálil nad a Nádeníček po centru Marouška hlavičkoval jen do náručí Starečka.

Pak už úřadovala hlavně Aritma. Před Sedlákem se objevil v jasné pozici Turák, ale nechal si míč vzít. V 78. minutě už udeřilo. Po autu domácích přišla přihrávka až k zadní tyči, kde střídajícímu Turbákovi pouze stačilo nastavit nohu a míč skončil v síti. I pak měli šance hlavně Pražané, ale Sedlák už vše pochytal. Jeho týmu to ovšem nepomohlo.

 

Tomáš Bečvář

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků