17. kolo, neděle 10.03.2024, 14:30

SK Aritma PrahaSK Uhelné sklady Praha

1:2 (1:1)
RK | | Muži B

Aritma B - Uh.Sklady 1:2 ( 1:1 )

Aritma na své umělé trávě v pražských Vokovicích přivítala za slunečného, ale stále chladného počasí Uhelné Sklady. Utkání druhého týmu s šestým slibovalo v prvním jarním kole zajímavou podívanou.

SK Aritma Praha:

D. Chundela - M. Šlégr (64. J. Dragošek ) , M. Červený , V. Musil , O. Jakoubek , T. Hagino , Š. Hořt , D. Pelc (92. J. Tsvetanov ) , D. Petránek (85. O. Černý ) , M. Zerner , J. Záhoř

SK Uhelné sklady Praha:

T. Beneš - M. Ondruš , J. Lacina , . Ribeiro (76. O. Jireček ) , O. Koc , J. Lukáš , L. Zilvar (90. O. Lindberg ) , V. Šulc (80. D. Belán ) , J. Procházka , J. Ramba , D. Vrchota

Branky: Červený - Ondruš, Belán

Žluté karty: Hořt - Lacina, Šulc, Vrchota, Procházka

Červené karty: 

Rozhodčí: Pytloun - Stěhule, Belei


Diváci: 20

Stadion: SK Aritma Praha

Komentář

zdroj: fotbalunas.cz

Bleskový vstup domácích do zápasu

A skutečně tomu tak bylo, hráči se ještě nestihli rozkoukat a po dlouhém autovém vhazování se na zadní tyči prosadil dvaadvacetiletý Martin Červený, který do Aritmy přišel z akademie Českých Budějovic. Uhelné sklady byly rychlým startem mírně zaskočené a Aritma předváděla pěkný výkon a kontrolovala hru.

Bohužel od 20. minuty se z kopaček domácích vytrácel klid a vše vyvrcholilo nesmyslnou chybou v obraně, kterou ve 25. minutě potrestal hostující Martin Ondruš.

Do kabin tak oba týmy odcházely za vyrovnaného stavu 1:1.

Závěr utkání vyšel lépe hostům

Aritma doufala, že do druhého poločasu nastoupí tak, jak vlétla do toho prvního a vstřelí nějakou branku. Bohužel se tak nestalo a Aritma hrála celkem pomalu a směrem dopředu toho moc nepředvedla. Z individuálních výkonů vyčníval na hřišti Matěj Zerner, který se snažil neustále podporovat a motivovat své spoluhráče, aby utkání dotáhli k vítězství. Na druhé straně byl velmi aktivní střelec prvního gólu a nejlepší střelec Uhelných Skladů Martin Ondruš.
Zatímco Aritmě dobře vyšel vstup do utkání, Uhelným skladům vyšly poslední minuty zápasu.

Když vše vypadalo, že utkání skončí remízou, překlopil utkání na stranu hostů povedenou střelou zpoza vápna v 87. minutě Ondřej Belán.

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Prokeš: " Výborný vstup do utkání kdy se ve 30. vteřině prosadil Červený na zadní tyči po autovém vhazování.
Do cca 20.minuty to byl dobrý výkon z naší strany. Bohužel pak jsme úplně přestali hrát a vše vyvrcholilo ve 25.min kdy jsme udělali nesmyslnou chybu, kterou jsme soupeři darovali vyrovnání. Ve druhé půli jsme bohužel navázali na výkon z druhé části toho prvního a hráli pomalu v útočné hře bez větší aktivity a na konci zápasu nás soupeř potrestal střelou z poza vápna.
Vstup do jara se nám vůbec nevydařil a to jak herně tak výsledkově. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků