P. Pelc - M. Zerner , J. Dragošek (79. D. Petránek ) , D. Pelc , F. Pavlovský , O. Jakoubek , V. Musil (79. O. Černý ) , M. Havlíček (89. M. Pavlovský ) , M. Šlégr (63. D. Kortiš ) , J. Záhoř , M. Bedrna

M. Mičkal - D. Konečný (65. F. Čumpelík ) , R. Souček , J. Smejkal , M. Kudrna - Š. Hrubý , J. Mandlík (79. O. Sedláček ) , V. Doubek , F. Kotě - M. Mixa (79. O. Kovář ) , V. Vodička

Rozhodčí: Marušinová - Plzák, Chrenko

Diváci: 60

Stadion: SK Aritma Praha

zdroj: fotbalunas.cz

3. Aritma přivítala ve Vokovicích 12. Zbraslav a do utkání domácí vstoupili tradičně dobře, ale neproměňování šancí vedlo k tomu, že místo toho, aby domácí vedli větším gólovým rozdílem, neprosadili se v prvním poločase ani jednou a z Marka Mičkala v brance udělali hvězdu. Ve druhém poločase už se Mičkala povedlo překonat Ondřeji Jakoubkovi a Michalu Havlíčkovi. Hosté se však po standartce díky Janu Mandlíkovi dostali na dostřel jediné branky, avšak Ondřej Jakoubek 3 minuty před koncem svou druhou brankou v zápase definitivně rozhodl o výhře Aritmy.

Josef Prokeš - trenérPrvní poločas byl z naší strany festivalem neproměňování šancí. Kdyby to o poločase bylo 7:0 nikdo nemohl říct půl slova. Bohužel naše nemohoucnost v zakončení nechávala soupeře ve hře. Do druhé půle jsme upravili rozestavení, abychom byli ještě silnější směrem dopředu. A v rozmezí 5 minut mezi 55-60 minutou jsme momentum zápasu dostali na naší stranu. I ve druhé půli pokračovalo spalování šancí a tak se soupeř po standartní situaci dostal na rozdíl jednoho gólů. Definitivní rozhodnutí přišlo 3 minuty před koncem.