2. kolo, pátek 11.08.2023, 18:00

SK Uhelné sklady PrahaSK Aritma Praha

2:3 (0:2)
RK | | Muži B

Uhelné sklady - Aritma B 2:3 ( 0:2 )

Dramatické utkání na Uhelných skladech, hrané v páteční podvečer, rozhodla branka Dragoška z pokutového kopu v 68.minutě utkání.


SK Uhelné sklady Praha:

Pobeška - Vrchota, Školud, Koc, Jireček ( 90. Ibragin ), Zilvar ( 81. Drozd ), Lacina, Belán, Klán ( 68. Stolfa ), Ribeiro ( 81. Ramba ), Ondruš

SK Aritma Praha:

Chundela - Rada, Janda ( 45. Šlégr ), Škoch, Tsvetanov, Dragošek, Rek ( 74. Černý ), Červený, Busek ( 74. Urbánek ), Havlíček ( 86. MAmedov ), Bodnár ( 86. Watzek )

Branky: 2x Ondruš - Bodnár, Havlíček, Dragošek

Žluté karty: Zilvar, Belán, Klán, Ondruš - Červený, Mamedov

Červené karty: Školud

Rozhodčí: Sýkora - Štěrba, Eiselt

Diváci: 130

Stadion: Uhelné sklady tráva

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Prokeš: " V první půli z naší strany velmi kvalitní hra, která byla bohužel vyjádřena pouze 2 góly v síti domácích. Další šance zůstaly po hříchu nevyužity. Jediná nebezpečná situace domácích byla po rohu kdy Chundela podskočil míč, který naštěstí neskončil v síti.
O poločase se upozorňuje na vstup do druhé půle. Přesto dostaneme gól ve 40. vteřině. Tento gól nás vyvedl z tempa a dostali jsme se pod lehký tlak soupeře, který skončil srovnáním. Naštěstí jsme se z toho dokázali dostat a v nervózní části utkání jsme dokázali znovu odskočit z PK a závěr zvládli zkušeně a soupeře do ničeho už nepustili, naopak sami jsme mohli přidat další gól. Vezmeme tak důležité tři body z venkovního utkání."

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků