30. kolo, sobota 08.06.2024, 17:00

Sokol CholupiceSK Aritma Praha

0:2 (0:1)
RK | | Muži B

Cholupice - Aritma 0:2 ( 0:1 )

Aritma znovu neproměňovala šance, ale i tak porazila Cholupice

Sokol Cholupice:

J. Teichman - Š. hrazdíra , D. Adamopulos , J. Polák , M. Benda (67. M. Pulchart ) , T. Ulihrach , L. Srba (59. A. Lidman ) , T. Hanslík (90. M. Kvapil ) , O. Vilkner (67. J. Burda ), M. Knebl (67. P. Hruška ) , O. Plíšek

SK Aritma Praha:

D. Roub - M. Zerner , J. Dragošek , O. Jakoubek , V. Musil (92. M. Pavlovský) , D. Kortiš , M. Havlíček (86. T. Hagino ) , M. Šlégr (46. D. Petránek) , J. Záhoř , J. Tsvetanov (64. O. Černý ) , M. Bedrna

Branky: Kortiš, Černý

Žluté karty: Srba, Ulihrach, Adamopulos - Dragošek

Červené karty: 

Rozhodčí: Zima - Hruška, Šmíd

Diváci: 100

Komentář

zdroj: fotbalunas.cz
30. kolo 1. A třídy skupiny B přineslo utkání mezi domácími Cholupicemi a hostujícíAritmou B, které mělo velký význam pro hostující tým v boji o postupové příčky. Na stadionu se sešlo  okolo 100 diváků, aby sledovali, jak se situace vyvine.

Aritma B vstoupila do zápasu s odhodláním získat všechny body a udržet se v závodě o postup. Již ve 25. minutě je za jejich úsilí odměnil Daniel Kortiš, který otevřel skóre přesným zásahem. První poločas ještě splňoval určité parametry očekávaného výkonu od týmu bojujícího o postup.

Nicméně, jak se ukázalo, druhý poločas byl pro Aritmu B zklamáním. Jejich výkon se dramaticky zhoršil a přiblížil se k tomu, co trenér nazval "absolutně tristním a nehodným našeho postavení v tabulce". Přestože si Aritma B vytvořila několik šancí, jejich proměňování zůstalo tragické, což přivodilo několik infarktových momentů pro fanoušky.

Naštěstí pro hosty byl brankář Roub ve skvělé formě a dokázal zneškodnit dvě jasné gólové příležitosti domácích. Když už to vypadalo, že Aritma B udrží těsné vedení, Ondřej Černý v poslední minutě zápasu pojistil vítězství druhým gólem.

Tímto vítězstvím Aritma B stále drží naději na postup, ačkoliv jedno kolo před koncem soutěže ztrácí bod na druhé Prague Raptors. Jejich trenér však jasně poukazuje na nutnost zlepšit výkony, pokud chtějí dosáhnout svého cíle. "Naší nemohoucností uděláme z gólmana soupeře brankáře kola, protože to, co dokážeme neproměnit, není normální," zaznělo v hodnocení.

Cholupice, které se aktuálně nacházejí na 13. místě tabulky, předvedly solidní výkon, ale na silného soupeře to nestačilo.

Zápas tak nabídl nejen dramatické momenty, ale i důležité body do tabulky. Aritma B si připsala důležité vítězství, i když s výkonem, který jejich ambicím úplně neodpovídá. Nyní je čeká rozhodující kolo, kde budou bojovat o vítězství, které by je mohlo posunout před Raptors.

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Josef Prokeš - trenérUtrápené vítězství, kdy náš výkon ve druhé půli byl absolutně tristní a nehodný našeho postavení v tabulce a toho, o co hrajeme. První půle měla z naší strany ještě určité parametry, ale opět se stalo to, co nás provází celé jaro, že naší nemohoucností uděláme z gólmana soupeře brankáře kola, protože to co dokážeme neproměnit není normální. Naštěstí nás ve druhé půli podržel gólman Roub, který chytil dva jasné góly a v poslední minutě jsme dali pojistku.

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků